/   Реферати  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Бібліотека   Портфель   Замовлення  
Mobile  Mac  Linux  Windows  Партнерам і рекламодавцям  Зона зареєстрованих користувачів  Результати пошуку  Форум  Новини  Новини  Події  Куплю/продам  Кlubніка  МегаДОСТУП  Новини сайту  Про проект  Зворотній зв`язок  Рекламодавцям  Контакт 

Про виділення коштів для проведення пошуково-рятувальних робіт у районах Республіки Індія, яка постраждала від землетрусу (31.01.2001), Детальна інформація

Тема: Про виділення коштів для проведення пошуково-рятувальних робіт у районах Республіки Індія, яка постраждала від землетрусу (31.01.2001)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 989
Скачати "Реферат на тему Про виділення коштів для проведення пошуково-рятувальних робіт у районах Республіки Індія, яка постраждала від землетрусу (31.01.2001)"
Сторінки 1  
0065 Про виділення коштів для проведення пошуково-рятувальних робіт у районах Республіки Індія, яка постраждала від землетрусу (31.01.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 31 січня 2001 р. N 65

Київ

Про виділення коштів для проведення

пошуково-рятувальних робіт у районах Республіки

Індія, яка постраждала від землетрусу

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:J

\x00B2

\x00B4йних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи 1500 тис. гривень та 125 тис. доларів США.

2. Міністерству фінансів профінансувати зазначені витрати за рахунок резервного фонду Кабінету Міністрів України.

3. Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи проінформувати Міністерство фінансів та Міністерство економіки про використання коштів, виділених відповідно до пункту 1 цієї постанови, до кінця поточного року.

Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО

Інд. 33

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар