Про випуски облігацій внутрішніх державних позик (31.01.2001), Детальна інформація

Про випуски облігацій внутрішніх державних позик (31.01.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 3
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 7.1
Скачувань: 1021
0080 Про випуски облігацій внутрішніх державних позик (31.01.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 31 січня 2001 р. N 80

Київ

Про випуски облігацій внутрішніх державних позик

Відповідно до Законів України "Про цінні папери і фондову біржу" ( 1201-12 ) та "Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні" ( 710/97-ВР ) Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Здійснювати щороку в межах встановленого законом граничного розміру державного внутрішнього боргу на відповідний рік випуски облігацій внутрішніх державних позик, а саме: короткострокових облігацій з термінами обігу до одного року (далі - короткострокові державні облігації) та середньострокових облігацій з термінами обігу від одного до п'яти років (далі - середньострокові державні облігації).

2. Затвердити основні умови випуску та порядок розміщення короткострокових і середньострокових державних облігацій (додаються).

3. Міністерству фінансів:

виступати емітентом та розміщувати короткострокові і середньострокові державні облігації згідно з основними умовами та порядком, затвердженими цією постановою;

визначати час здійснення та обсяги випуску короткострокових і середньострокових державних облігацій;

визначати терміни обігу короткострокових і середньострокових державних облігацій;

передбачати щороку в проекті Закону України про Державний бюджет України на відповідний рік кошти, необхідні для обслуговування та погашення короткострокових і середньострокових державних облігацій;

виступати від імені Кабінету Міністрів України гарантом своєчасного погашення та сплати доходу за облігаціями, що випускаються відповідно до цієї постанови;

вирішувати за погодженням з Національним банком питання випуску, розміщення та погашення короткострокових і середньострокових державних облігацій відповідно до зазначених основних умов та порядку.

4. Взяти до відома, що генеральним агентом з обслуговування випуску та погашення короткострокових і середньострокових державних облігацій є Національний банк.

Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО

Інд. 34

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 31 січня 2001 р. N 80

ОСНОВНІ УМОВИ

випуску та порядок розміщення

короткострокових державних облігацій

1. Номінальна вартість однієї короткострокової державної облігації становить 1000 гривень.

2. Відсоткова ставка доходу за короткостроковими державними облігаціями встановлюється у розмірі 0 (нуль) відсотків.

3. Короткострокові державні облігації випускаються у вигляді записів на відповідних електронних рахунках в депозитарії Національного банку. Кожний випуск короткострокових державних облігацій оформлюється глобальним сертифікатом. Глобальний сертифікат зберігається у депозитарії Національного банку.

4. Короткострокові державні облігації реалізуються фізичним та юридичним особам на добровільних засадах за ціною, нижчою ніж їх номінальна вартість. Дохід за короткостроковою державною облігацією становить різницю між номінальною вартістю, що відшкодовується власнику короткострокової державної облігації під час її погашення, та ціною її придбання.

5. Операції, пов'язані з розміщенням короткострокових державних облігацій, здійснюються Національним банком через брокерів та/або дилерів, які є зберігачами та клієнтами депозитарію Національного банку (далі - клієнти депозитарію Національного банку), в порядку, визначеному Національним банком за погодженням з Мінфіном.

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes