Про вдосконалення державного нагляду за станом підготовки та дипломуванням моряків (31.01.2001), Детальна інформація

Про вдосконалення державного нагляду за станом підготовки та дипломуванням моряків (31.01.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 4
Скачувань: 1419
0083 Про вдосконалення державного нагляду за станом підготовки та дипломуванням моряків (31.01.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 31 січня 2001 р. N 83

Київ

Про вдосконалення державного нагляду

за станом підготовки та дипломуванням

моряків

На виконання вимог Міжнародної конвенції з підготовки та дипломування моряків і несення вахти ( 995_053 ) та Кодексу торговельного мореплавства ( 176/95-ВР ) і з метою здійснення ефективного нагляду за функціонуванням національної системи підготовки і дипломування моряків Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Покласти на Міністерство транспорту виконання передбачених Міжнародною конвенцією з підготовки та дипломування моряків і несення вахти та визначених статтями 10 і 51 Кодексу торговельного мореплавства функцій щодо здійснення державного нагляду і загального керівництва з питань підготовки та дипломування моряків.

2. Погодитися з пропозиціями Міністерства транспорту про:

утворення консультативно-дорадчого органу - Координаційної ради з питань підготовки та дипломування моряків на чолі з Міністром транспорту і затвердження положення про неї;

обов'язкове включення до складу зазначеної Ради представників Міністерства освіти і науки та Міністерства аграрної політики;

>*B*

>

@

B

утворення державної організації - Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків (далі - інспекція) та її представництв (філій, відділень) у відповідних регіонах України і затвердження положення про цю інспекцію, передбачивши, що до її компетенції належить підтвердження дипломів, кваліфікаційних свідоцтв та інших документів моряків, визначених законодавством.

3. Установити, що дипломи, кваліфікаційні свідоцтва та інші документи, видані морякам після набрання чинності цією постановою без підтвердження інспекцією, є недійсними.

4. Міністерству економіки за поданням Міністерства транспорту затвердити розміри плати за підтвердження кваліфікації моряків.

5. Міністерству транспорту внести в місячний термін Кабінету Міністрів України пропозиції щодо приведення нормативно-правових актів у відповідність з Міжнародною конвенцією з підготовки та дипломування моряків і несення вахти, Кодексом торговельного мореплавства та цією постановою.

6. Ця постанова набирає чинності з 1 квітня 2001 року.

Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО

Інд. 21

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes