Про деякі заходи щодо підвищення рівня виконавської дисципліни у центральних органах виконавчої влади (02.03.2001), Детальна інформація

Про деякі заходи щодо підвищення рівня виконавської дисципліни у центральних органах виконавчої влади (02.03.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 1176
0207 Про деякі заходи щодо підвищення рівня виконавської дисципліни у центральних органах виконавчої влади (02.03.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 2 березня 2001 р. N 207

Київ

Про деякі заходи щодо підвищення рівня виконавської

дисципліни у центральних органах виконавчої влади

Кабінет Міністрів України відзначає, що окремі міністерства, інші центральні органи виконавчої влади не в повному обсязі реалізували вимоги Указу Президента України від 29 березня 2000 р. N 549 ( 549/2000 ) "Про заходи щодо вдосконалення організації контролю за виконанням актів та доручень Президента України". Деякі з них не забезпечують своєчасне виконання рішень Кабінету Міністрів України, заходів, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України ( 550-2000-п ), та доручень Прем'єр-міністра України.

Передусім це стосується Міністерства палива та енергетики, Державного комітету інформаційної політики, телебачення і радіомовлення та ряду інших, якими допущено найбільше порушень у минулому році і не вжито дієвих заходів для виправлення становища у поточному році.

З метою посилення персональної відповідальності керівників міністерств, інших центральних органів виконавчої влади за своєчасне і повне виконання законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України та доручень Прем'єр-міністра України Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Головам урядових комітетів систематично розглядати на засіданнях комітетів стан виконання завдань, що випливають із законів України, актів і доручень Президента України, рішень Кабінету Міністрів України, вживати невідкладних заходів для усунення недоліків у цій роботі та доповідати про стан виконавської дисципліни у центральних органах виконавчої влади на кожному засіданні Кабінету Міністрів України.

Секретаріату Кабінету Міністрів України забезпечити підготовку матеріалів щодо стану виконання зазначених документів центральними органами виконавчої влади для розгляду на засіданнях урядових комітетів.

B*

6

8

:

2. Установити, що рішення про перенесення термінів виконання завдань приймає лише посадова особа, яка їх встановила, або особа, що її заміщає у разі відсутності.

3. Покласти на перших заступників керівників центральних органів виконавчої влади відповідальність за організацію контролю виконання законів України, актів і доручень Президента України, рішень Кабінету Міністрів України та доручень Прем'єр-міністра України.

4. Урядовому Секретарю Кабінету Міністрів України у місячний термін здійснити заходи щодо реорганізації системи контролю за виконанням законів України, актів і доручень Президента України, рішень Кабінету Міністрів України та доручень Прем'єр-міністра України у Секретаріаті Кабінету Міністрів України. У разі необхідності подати відповідні пропозиції на розгляд Кабінету Міністрів України.

5. Секретаріату Кабінету Міністрів України забезпечити неухильне дотримання вимог розділу XII Тимчасового регламенту Кабінету Міністрів України ( 915-2000-п ) в частині повернення без розгляду звернень підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, надісланих до Кабінету Міністрів України з порушенням встановленого порядку.

6. За недостатній контроль виконання в установлені терміни актів Президента України, рішень Кабінету Міністрів України та доручень Прем'єр-міністра України оголосити догану заступнику Міністра палива та енергетики Крутю О.А., першому заступнику Голови Державного комітету інформаційної політики, телебачення і радіомовлення Павлюку С.П. і попередити, що в разі незабезпечення підвищення рівня виконавської дисципліни перед Президентом України буде порушено клопотання щодо визнання невідповідності їх займаним посадам.

7. Міністру палива та енергетики Єрмілову С.Ф., Голові Державного комітету інформаційної політики, телебачення і радіомовлення Драчу І.Ф. вжити дієвих заходів для усунення недоліків та вдосконалення організації контролю за виконанням актів Президента України, рішень Кабінету Міністрів України та доручень Прем'єр-міністра України.

Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО

Інд. 38

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes