Про виділення коштів для проведення першочергових робіт з ліквідації наслідків стихійного лиха у Закарпатській області (15.03.2001), Детальна інформація

Про виділення коштів для проведення першочергових робіт з ліквідації наслідків стихійного лиха у Закарпатській області (15.03.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: ОЛексій
Розмір: 3.3
Скачувань: 1229
0236 Про виділення коштів для проведення першочергових робіт з ліквідації наслідків стихійного лиха у Закарпатській області (15.03.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 15 березня 2001 р. N 236

Київ

Про виділення коштів для проведення

першочергових робіт з ліквідації наслідків

стихійного лиха у Закарпатській області

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Виділити Закарпатській обласній державній адміністрації 15 млн. гривень для проведення першочергових робіт з ліквідації наслідків стихійного лиха, що сталося 4 - 5 березня 2001 р., та надання першочергової допомоги потерпілому населенню.

D

®

°

\x00B2

з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та Міністерством економіки.

2. Закарпатській обласній державній адміністрації поінформувати Міністерство фінансів та Міністерство економіки про використання коштів, виділених згідно з цією постановою, до 1 травня 2001 року.

3. Покласти персональну відповідальність за цільове використання коштів, виділених згідно з цією постановою на голову Закарпатської обласної державної адміністрації Балогу В.І.

Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКОІнд. 33

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes