Про забезпечення виплати у 2001 році разової грошової допомоги, передбаченої Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (28.03.2001), Детальна інформація

Про забезпечення виплати у 2001 році разової грошової допомоги, передбаченої Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (28.03.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 4.4
Скачувань: 894
0292 Про забезпечення виплати у 2001 році разової грошової допомоги, передбаченої Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (28.03.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 28 березня 2001 р. N 292

Київ

Про забезпечення виплати у 2001 році

разової грошової допомоги, передбаченої

Законом України "Про статус ветеранів війни,

гарантії їх соціального захисту"

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Міністерству фінансів і Державному казначейству забезпечити до 5 квітня 2001 р. виділення коштів Міністерству праці та соціальної політики для подальшого перерахування їх місцевим органам праці та соціального захисту населення, Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ, Службі безпеки, Міністерству юстиції, Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Державному департаменту з питань виконання покарань, Управлінню державної охорони, Державній податковій адміністрації, Державному комітетові у справах охорони державного кордону для виплати відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" ( 3551-12 ) разової грошової допомоги у розмірах, передбачених статтею 20 Закону України "Про Державний бюджет України на 2001 рік" ( 2120-14 ).

B*\x0160

u

рахування на особистий рахунок одержувача за його заявою) чи безпосередньо через органи, зазначені у пункті 1 цієї постанови, яким перераховуються кошти для виплати разової грошової допомоги.

3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям вишукати можливість відзначення учасників війни, не передбачених статтею 20 Закону України "Про Державний бюджет України на 2001 рік".

4. Відповідно до пункту 5 статті 6 Декрету Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 р. N 13-92 ( 13-92 ) "Про прибутковий податок з громадян" звільнити у 2001 році від обкладення прибутковим податком з громадян суми разової грошової допомоги та інших виплат і вартість подарунків у розмірах, які не перевищують 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що виділяються ветеранам війни та особам, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

5. Контроль за виплатою відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" разової грошової допомоги у розмірах, передбачених статтею 20 Закону України "Про Державний бюджет України на 2001 рік", покласти на Міністерство праці та соціальної політики, Міністерство оборони, Міністерство внутрішніх справ, Службу безпеки, Міністерство юстиції, Міністерство з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Державний департамент з питань виконання покарань, Управління державної охорони, Державну податкову адміністрацію, Державний комітет у справах охорони державного кордону.

Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО

Інд. 26

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes