Про затвердження Порядку знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, визнаних непридатними для подальшого використання або переробки, а також відходів, Детальна інформація

Про затвердження Порядку знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, визнаних непридатними для подальшого використання або переробки, а також відходів
Тип документу: Реферат
Сторінок: 5
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 791
0299 Про затвердження Порядку знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, визнаних непридатними для подальшого використання або переробки, а також відходів, що містять наркотичні засоби чи психотропні речовини (28.03.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 28 березня 2001 р. N 299

Київ

Про затвердження Порядку знищення наркотичних

засобів, психотропних речовин і прекурсорів, визнаних

непридатними для подальшого використання або переробки,

а також відходів, що містять наркотичні засоби

чи психотропні речовини

Відповідно до статті 10 Закону України "Про обіг в Україні наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів" ( 60/95-ВР ) Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Затвердити Порядок знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, визнаних непридатними для подальшого використання або переробки, а також відходів, що містять наркотичні засоби чи психотропні речовини (додається).

Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО

Інд. 28

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 28 березня 2001 р. N 299

ПОРЯДОК

знищення наркотичних засобів, психотропних речовин

і прекурсорів, визнаних непридатними для подальшого

використання або переробки, а також відходів, що

містять наркотичні засоби чи психотропні речовини

1. Цей Порядок визначає механізм знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, визнаних непридатними для подальшого використання або переробки, а також відходів, що містять наркотичні засоби чи психотропні речовини, які використовуються у медичній практиці, для науково-дослідної роботи або з навчальною метою та в інших цілях, передбачених Законом України "Про обіг в Україні наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів" ( 60/95-ВР ) (далі - наркотичні засоби).

Знищення вилучених із незаконного обігу наркотичних засобів, використання яких в подальшому обігу визнано недоцільним, здійснюється в установленому законодавством порядку.

Дія цього Порядку не поширюється на культивовані в Україні рослини, включені до списку N 3 таблиці 1 переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 р. N 770 ( 770-2000-п ).

2. Знищення наркотичних засобів здійснюється підприємствами, лікувально-профілактичними закладами та установами всіх форм власності (далі - підприємство), в яких зберігаються непридатні для подальшого використання або переробки наркотичні засоби. Рішення про їх знищення приймається керівником підприємства на підставі результатів аналізу якості цих засобів, який проводиться лабораторією підприємства за участю представника Державної інспекції контролю за якістю лікарських засобів МОЗ, провізорів, що відповідають за одержання і зберігання наркотичних засобів, із складенням протоколу за встановленою формою.

3. Знищення наркотичних засобів здійснюється за письмовим дозволом Комітету з контролю за наркотиками при МОЗ (далі - Комітет). Для одержання дозволу на знищення наркотичних засобів підприємство подає Комітетові такі документи:

заяву за формою згідно з додатком 1;

протокол аналізу якості наркотичного засобу;

довідку підприємства про наявність відповідної матеріально-технічної бази, необхідної для знищення наркотичних засобів своїми силами, або довідку про залучення до знищення відповідного спеціалізованого підприємства, що належить до сфери управління Мінекоресурсів;

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes