/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про виділення коштів для відшкодування витрат, пов'язаних з ліквідацією аварійної ситуації на каналізаційному колекторі в районі будівництва метрополітену в Саржиному Яру м. Харкова (04.04.2001), Детальна інформація

Тема: Про виділення коштів для відшкодування витрат, пов'язаних з ліквідацією аварійної ситуації на каналізаційному колекторі в районі будівництва метрополітену в Саржиному Яру м. Харкова (04.04.2001)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 1189
Скачати "Реферат на тему Про виділення коштів для відшкодування витрат, пов'язаних з ліквідацією аварійної ситуації на каналізаційному колекторі в районі будівництва метрополітену в Саржиному Яру м. Харкова (04.04.2001)"
Сторінки 1  
0319 Про виділення коштів для відшкодування витрат, пов'язаних з ліквідацією аварійної ситуації на каналізаційному колекторі в районі будівництва метрополітену в Саржиному Яру м. Харкова (04.04.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 4 квітня 2001 р. N 319

Київ

Про виділення коштів для відшкодування витрат,

пов'язаних з ліквідацією аварійної ситуації

на каналізаційному колекторі в районі будівництва

метрополітену в Саржиному Яру м. Харкова

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:^

I

-ністрів України Харківській обласній державній адміністрації 980 тис. гривень для відшкодування витрат, пов'язаних з ліквідацією аварії на каналізаційному колекторі в районі будівництва метрополітену в Саржиному Яру м. Харкова, що були проведені у 2000 році.

Державному казначейству зарахувати виділені кошти на взаєморозрахунки між бюджетом Харківської області і Державним бюджетом України виходячи з обсягів виконаних робіт.

Перший

віце-прем'єр-міністр України Ю.ЄХАНУРОВ

Інд. 21

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар