Про перехід об'єднаної енергетичної системи України на паралельну роботу з єдиною енергетичною системою Російської Федерації (04.04.2001), Детальна інформація

Про перехід об'єднаної енергетичної системи України на паралельну роботу з єдиною енергетичною системою Російської Федерації (04.04.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 4.3
Скачувань: 799
0320 Про перехід об'єднаної енергетичної системи України на паралельну роботу з єдиною енергетичною системою Російської Федерації (04.04.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 4 квітня 2001 р. N 320

Київ

Про перехід об'єднаної енергетичної системи України

на паралельну роботу з єдиною енергетичною системою

Російської Федерації

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Погодитися з пропозицією Міністерства палива та енергетики про перехід об'єднаної енергетичної системи України на паралельну роботу з єдиною енергетичною системою Російської Федерації на умовах контрактів, укладених 9 лютого 2001 р. між державним підприємством "Енергоринок" та російським акціонерним товариством "ЄЕС Росії" (далі - контракти).

2. Міністерству палива та енергетики, державному підприємству "Енергоринок" забезпечити здійснення заходів щодо переходу у квітні 2001 р. об'єднаної енергетичної системи України на паралельну роботу з єдиною енергетичною системою Російської Федерації.

3. Взяти до відома, що технічне забезпечення паралельної роботи енергетичних систем України та Російської Федерації здійснює Національна енергетична компанія "Укренерго" на умовах урівноваження взаємних перетоків електричної енергії у розрахунковому періоді, а операції щодо оформлення сальдо-перетоків електричної енергії - державне підприємство "Енергоринок" на умовах контрактів.

f

3/4

A

A

оділу коштів оптового ринку електричної енергії з метою забезпечення розрахунків за сальдо-перетоки електричної енергії (технологічний обмін) в розрахунковому періоді згідно з контрактами.

5. Міністерству палива та енергетики, державному підприємству "Енергоринок" узгодити з Державною митною службою порядок митного оформлення сальдо-перетоків електричної енергії, що переміщується через митний кордон України згідно з контрактами, і забезпечити щомісячне митне оформлення цих сальдо-перетоків.

6. Міністерству палива та енергетики забезпечити виконання погоджених графіків перетоків електричної енергії під час паралельної роботи енергетичних систем України та Російської Федерації згідно з контрактами. На основі розрахункового балансу виробництва і споживання електричної енергії та рівнів її оплати встановлювати регіонам граничні величини споживання електричної енергії та її потужності, а також примусово обмежувати електропостачання регіонам - порушникам установлених режимів і примусово знижувати обсяги електроспоживання у разі аварійної втрати великих генеруючих потужностей в об'єднаній енергетичній системі України.

7. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям, енергопостачальним компаніям забезпечити дотримання встановлених регіонам граничних величин споживання електричної енергії та її потужності шляхом примусового обмеження електропостачання порушникам режимів та відключення від електромереж споживачів-боржників.

Перший

віце-прем'єр-міністр України Ю.ЄХАНУРОВ

Інд. 37

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes