Про виконання резолюцій Ради Безпеки ООН щодо руху "Талібан" (Афганістан) (11.04.2001), Детальна інформація

Про виконання резолюцій Ради Безпеки ООН щодо руху "Талібан" (Афганістан) (11.04.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 2
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 6.3
Скачувань: 900
0351 Про виконання резолюцій Ради Безпеки ООН щодо руху "Талібан" (Афганістан) (11.04.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 11 квітня 2001 р. N 351

Київ

Про виконання резолюцій Ради Безпеки

ООН щодо руху "Талібан" (Афганістан)

( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ

N 749 ( 749-2002-п ) від 01.06.2002 )

У зв'язку з прийняттям Радою Безпеки ООН резолюцій від 15 жовтня 1999 р. N 1267 ( 995_452 ) та від 19 грудня 2000 р. N 1333 ( 995_677 ), відповідно до яких запроваджено санкції проти афганського руху "Талібан", Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Міністерствам, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим:

забезпечити в межах своєї компетенції виконання вимог резолюцій Ради Безпеки ООН від 15 жовтня 1999 р. N 1267 та від 19 грудня 2000 р. N 1333 і вжити заходів для того, щоб звести до мінімуму пов'язані з цим можливі втрати України;

надавати на вимогу Міністерства закордонних справ інформацію про стан виконання зазначених резолюцій.

2. Міністерству економіки, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству оборони, Міністерству транспорту, Державній митній службі, Державному комітетові промислової політики, Державному комітетові у справах охорони державного кордону, Державній компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення "Укрспецекспорт" забезпечити за участю Служби безпеки дотримання вимог щодо заборони на:

а) пряме чи непряме постачання, продаж або передачу на територію Афганістану, яка перебуває під контролем руху "Талібан", як це встановлено Комітетом, створеним згідно з резолюцією Ради Безпеки ООН від 15 жовтня 1999 р. N 1267 (далі - Комітет Ради Безпеки ООН), громадянами України або з її території, з використанням суден та літальних апаратів під прапором України, зброї і пов'язаних з нею матеріальних засобів усіх видів, включаючи озброєння і боєприпаси, транспортні засоби і майно військового призначення, майно для воєнізованих формувань і запасні частини до зазначених засобів, у тому числі товари, що підпадають під позиції ML1-ML15, ML17, ML19, ML20 Списку товарів військового призначення, міжнародні передачі яких підлягають державному контролю, що включено у додаток до Положення про порядок державного контролю за міжнародними передачами товарів військового призначення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 грудня 1997 р. N 1358 ( 1358-97-п );

б) прямий чи непрямий продаж або надання на територію Афганістану, яка перебуває під контролем руху "Талібан", як це встановлено Комітетом Ради Безпеки ООН, громадянами України або з її території технічних консультаційних послуг, надання допомоги або організації навчання у зв'язку з військовою діяльністю озброєного особового складу, що контролюється рухом "Талібан";

в) продаж, постачання чи передачу громадянами України або з її території хімічного оцтового ангідриду будь-якій особі на території Афганістану, яка перебуває під контролем руху "Талібан", як це встановлено Комітетом Ради Безпеки ООН, або будь-якій особі з метою будь-якої діяльності, що провадиться на території або з території, яка перебуває під контролем руху "Талібан", як це встановлено Комітетом Ради Безпеки ООН.

|

\x02DC

\x00BA

B*

X

1/4

3/4

A

\x3700$\x2438\x4800$\x6467\x055A_\x1900д нею або посадку на ній, якщо цей літальний апарат здійснив зліт чи повинен здійснити посадку в такому районі території Афганістану, який, як це встановлено Комітетом Ради Безпеки ООН, перебуває під контролем руху "Талібан", за винятком тих випадків, коли політ заздалегідь санкціоновано цим Комітетом для надання гуманітарної допомоги, здійснення паломництва або сприяння обговоренню питань мирного врегулювання конфлікту в Афганістані та виконанню рухом "Талібан" положень резолюції Ради Безпеки ООН від 15 жовтня 1999 р. N 1267.

4. Центральним та місцевим органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим негайно вжити відповідно до своєї компетенції заходів для накладення арешту на кошти та інші фінансові активи (зупинення банківських операцій по рахунках), у разі їх наявності, Усами бен Ладена, фізичних осіб і підприємств, які, як встановлено Комітетом Ради Безпеки ООН, пов'язані з ним, включаючи кошти та активи організації "Ель-Кайда", а також ті, що надходять в результаті використання або за рахунок майна, яке перебуває у володінні або під прямим чи непрямим контролем Усами бен Ладена, фізичних осіб і підприємств, пов'язаних з ним, і вжити заходів для того, щоб ні ці, ні будь-які інші кошти чи фінансові ресурси не використовувалися прямо чи опосередковано громадянами України або іншими будь-якими особами на території України в інтересах Усами бен Ладена, його співучасників, будь-яких підприємств, що перебувають у володінні або під прямим чи непрямим контролем Усами бен Ладена, фізичних осіб і підприємств, пов'язаних з ним, включаючи організацію "Ель-Кайда".

Взяти до відома, що Національний банк доведе до банків вимоги резолюцій Ради Безпеки ООН від 15 жовтня 1999 р. N 1267 та від 19 грудня 2000 р. N 1333 щодо зупинення банківських операцій по рахунках Усами бен Ладена, інших фізичних осіб і підприємств, зазначених в абзаці першому цього пункту 4.

5. Державному комітетові у справах охорони державного кордону, Міністерству закордонних справ, Міністерству внутрішніх справ та Службі безпеки:

а) вжити заходів до обмеження в'їзду на територію України або транзиту через неї всіх старших посадових осіб руху "Талібан" в ранзі заступника міністра або вище, військовослужбовців такого ж рангу, які перебувають під контролем руху "Талібан", та інших старших радників і високопосадових представників руху "Талібан", за винятком тих випадків, коли такі посадові особи здійснюють поїздки в гуманітарних цілях або з метою паломництва чи в випадках, коли такі поїздки сприяють обговоренню питань мирного врегулювання конфлікту в Афганістані або пов'язані з виконанням положень резолюцій Ради Безпеки ООН від 15 жовтня 1999 р. N 1267 та від 19 грудня 2000 р. N 1333;

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes