/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про затвердження Положення про генерального конструктора із створення техніки для потреб оборони та безпеки держави (23.04.2001), Детальна інформація

Тема: Про затвердження Положення про генерального конструктора із створення техніки для потреб оборони та безпеки держави (23.04.2001)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 613
Скачати "Реферат на тему Про затвердження Положення про генерального конструктора із створення техніки для потреб оборони та безпеки держави (23.04.2001)"
Сторінки 1   2   3  
0392 Про затвердження Положення про генерального конструктора із створення техніки для потреб оборони та безпеки держави (23.04.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 23 квітня 2001 р. N 392

Київ

Про затвердження Положення про генерального

конструктора із створення техніки для

потреб оборони та безпеки держави

( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ

N 448 ( 448-2002-п ) від 29.03.2002 )

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Затвердити Положення про генерального конструктора із створення техніки для потреб оборони та безпеки держави, що додається.

Перший

віце-прем'єр-міністр України Ю.ЄХАНУРОВ

Інд. 21

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 23 квітня 2001 р. N 392

ПОЛОЖЕННЯ

про генерального конструктора із створення техніки

для потреб оборони та безпеки держави

1. Генеральний конструктор із створення техніки для потреб оборони та безпеки держави (далі - генеральний конструктор) є уповноваженою Кабінетом Міністрів України особою, яка забезпечує у визначеному напрямі виконання комплексу науково-дослідних, дослідно-конструкторських та дослідно-технологічних робіт, пов'язаних із створенням і модернізацією зразків окремого виду озброєнь чи військової техніки, або найважливіших систем машин, обладнання і приладів військового призначення, продукції і технологій подвійного використання (далі - продукція).

2. У своїй діяльності генеральний конструктор керується Конституцією України ( 254к/96-ВР ), законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, а також рішеннями Державної комісії з питань оборонно-промислового комплексу та цим Положенням.

3. Основними завданнями генерального конструктора є:

науково-технічне та організаційне забезпечення створення продукції і технологій світового рівня та їх модернізації;

координація науково-дослідних, дослідно-конструкторських та дослідно-технологічних робіт і виробництва продукції підприємствами-співвиконавцями;

координація робіт, пов'язаних із супроводженням експлуатації та модернізації озброєння і військової техніки Збройних Сил та інших військових формувань, утворених відповідно до законів Україн. ( Пункт 3 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ N 448 ( 448-2002-п ) від 29.03.2002 )

4. Генеральний конструктор відповідно до своїх завдань:

вносить пропозиції державним замовникам щодо затвердження виконавців та співвиконавців створення продукції та розподіл коштів між ними, технічних завдань на виконання науково-дослідних, дослідно-конструкторських та дослідно-технологічних робіт, розглядає і визначає відповідні технічні умови (сертифікати) на продукцію;

контролює виконання завдань з модернізації створеної під його керівництвом продукції, яка випускається підприємствами незалежно від форми власності;

Сторінки 1   2   3  
Коментарі до даного документу
Додати коментар