Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 р. N 1926 (23.04.2001), Детальна інформація

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 р. N 1926 (23.04.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 2
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 594
0404 Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 р. N 1926 (23.04.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 23 квітня 2001 р. N 404

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету

Міністрів України від 28 грудня 2000 р.

N 1926

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Доповнити постанову Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 р. N 1926 ( 1926-2000-п ) "Про збільшення статутного фонду відкритого акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України" (Офіційний вісник України, 2001 р., N 1-2, ст. 31) пунктами 4 - 8 такого змісту:

"4. Прийняти пропозицію відкритого акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України", погоджену з Міністерством фінансів, Міністерством економіки, Державним комітетом промислової політики та Національним космічним агентством, щодо погашення заборгованості виробничого об'єднання "Південний машинобудівний завод" перед відкритим акціонерним товариством "Державний експортно-імпортний банк України" за кредитом, отриманим у цьому банку для створення потужностей з переробки брухту та відходів із вмістом дорогоцінних металів, у сумі 25300000 доларів США основного боргу та 6167762,19 долара США за відсотками за користування цим кредитом, щокварталу рівними частинами протягом 2002 - 2004 років з Державного бюджету України за рахунок централізованих капітальних вкладень, що передбачатимуться державному підприємству "Дніпро-ВДМ", створеному відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 січня 1996 р. N 71 ( 71-96-р ) на базі зазначених потужностей, згідно з переліком об'єктів та обсягами їх фінансування, затвердженими в установленому порядку.

5. Міністерству фінансів і Міністерству економіки під час розроблення проектів Державного бюджету України на 2002 - 2004 роки передбачати кошти для погашення заборгованості виробничого об'єднання "Південний машинобудівний завод", зазначеної у пункті 4 цієї постанови.

6. Державному казначейству:

випустити казначейські векселі в рахунок асигнувань Державного бюджету України, що призначаються для фінансування витрат згідно з пунктом 4 цієї постанови;

укласти з відкритим акціонерним товариством "Державний експортно-імпортний банк України" договір схову (зберігання) цих векселів, передбачивши зокрема у договорі:

а) поетапну передачу казначейських векселів у власність відкритого акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України" залежно від дати їх погашення;

б) одночасне з передачею казначейських векселів відступлення на користь Державного казначейства права вимоги за кредитом, зазначеним у пункті 4 цієї постанови;

B*

L

N

P

3/4

A

\x3700$\x2438\x4800$\x6467\x3CE8S\x1500 в) вжиття відкритим акціонерним товариством "Державний експортно-імпортний банк України" заходів до підтримання чинності вимог та зупинення перебігу терміну позовної давності на певний період за кредитом, зазначеним у пункті 4 цієї постанови.

7. Спостережній раді відкритого акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України" забезпечити перерахування до Державного бюджету України в 2003 - 2005 роках дивідендів, що припадають на акції цього банку, які перебувають у державній власності, у не меншому розмірі, ніж профінансована за рахунок Державного бюджету України сума зазначеної у пункті 4 цієї постанови заборгованості за відсотками за користування кредитом.

8. Підтримати пропозицію Міністерства фінансів та Державної митної служби, погоджену з Міністерством юстиції, Державною податковою адміністрацією, відкритим акціонерним товариством "Державний експортно-імпортний банк України" та ліквідатором спільного підприємства "Донкавамет" (м. Донецьк) (далі - спільне підприємство), визнаного банкрутом, про передачу Державною митною службою ліквідатору для подальшої реалізації ним на аукціоні (публічних торгах) обладнання, ввезеного в Україну спільним підприємством за договором від 16 серпня 1991 р. ME/D 2.424.000, укладеним між цим підприємством (м. Донецьк) та фірмами "ABB industrie und automation aktiengesellschaft industrieofen und industriewarmeanlagen" (Німеччина) і "Varex & co GmbH" (Німеччина), яке зберігається під митним контролем і за яким власник не звернувся до кінця терміну зберігання, без сплати митних зборів та інших обов'язкових платежів, що справляються митницею, у зв'язку з визначенням спільного підприємства банкрутом і відкриттям ліквідаційної процедури.

Взяти до відома, що:

а) обладнання, ввезене в Україну на підставі зазначеного договору, буде реалізовано разом з обладнанням, ввезеним в Україну спільним підприємством за договором від 11 жовтня 1991 р. N ME/D 2.424.000, укладеним між цим підприємством (м. Донецьк) та фірмами "ABB industrie und automation aktiengesellschaft industrieofen und industriewarmeanlagen" (Німеччина) і "Varex & co GmbH" (Німеччина), як єдиний технологічний комплекс, заставодержателем якого є відкрите акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України";

б) кошти від реалізації заставленого обладнання спрямовуються ліквідатором на погашення заборгованості за кредитом, наданим відкритим акціонерним товариством "Державний експортно-імпортний банк України" спільному підприємству, відповідно до законодавства".

Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes