/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про виділення коштів на відселення мешканців з аварійних будівель комплексу споруд Архікафедрального собору Святого Юра у м. Львові (06.05.2001), Детальна інформація

Тема: Про виділення коштів на відселення мешканців з аварійних будівель комплексу споруд Архікафедрального собору Святого Юра у м. Львові (06.05.2001)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 1217
Скачати "Реферат на тему Про виділення коштів на відселення мешканців з аварійних будівель комплексу споруд Архікафедрального собору Святого Юра у м. Львові (06.05.2001)"
Сторінки 1  
0437 Про виділення коштів на відселення мешканців з аварійних будівель комплексу споруд Архікафедрального собору Святого Юра у м. Львові (06.05.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 6 травня 2001 р. N 437

Київ

Про виділення коштів на відселення

мешканців з аварійних будівель комплексу споруд

Архікафедрального собору Святого Юра у м. Львові

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Виділити Львівській обласній державній адміністрації 2500 тис. гривень на відселення мешканців з аварійних будівель комплексу споруд Архікафедрального собору Святого Юра у м. Львові.

Ue

`

O

Oe

O

U

Ue

Міністерству фінансів профінансувати зазначені витрати за рахунок резервного фонду Кабінету Міністрів України.

2. Львівській обласній державній адміністрації до кінця 2001 року подати Міністерству економіки, Міністерству фінансів і Державному комітетові будівництва, архітектури та житлової політики звіт про використання коштів, виділених згідно з цією постановою.

Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО

Інд. 33

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар