Про деякі заходи щодо ефективного використання майна підприємств, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави (08.05.2001), Детальна інформація

Про деякі заходи щодо ефективного використання майна підприємств, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави (08.05.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 4.7
Скачувань: 959
0487 Про деякі заходи щодо ефективного використання майна підприємств, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави (08.05.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 8 травня 2001 р. N 487

Київ

Про деякі заходи щодо ефективного використання

майна підприємств, які мають стратегічне значення

для економіки і безпеки держави

З метою захисту майнових прав держави та припинення спроб проведення прихованої приватизації підприємств, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, і у зв'язку з продажем на торгах окремих об'єктів, що входять до складу відкритого акціонерного товариства "Донбасенерго", Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Міністерству палива та енергетики, Фонду державного майна і Міністерству юстиції за участю відкритого акціонерного товариства "Донбасенерго" терміново забезпечити подання до відповідного суду заяви про визнання недійсними рішень щодо оцінки майна зазначеного товариства та проведення торгів з продажу цього майна.

2. Утворити Урядову комісію з перевірки дотримання установленого порядку реалізації майна відкритого акціонерного товариства "Донбасенерго" на чолі з Віце-прем'єр-міністром України з питань промислової політики.

Голові Комісії затвердити її персональний склад.

Про висновки і пропозиції поінформувати Кабінет Міністрів України до кінця травня 2001 року.

3. Міністерству економіки, Фонду державного майна, Міністерству юстиції і Антимонопольному комітетові подати в десятиденний термін проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", передбачивши у ньому, зокрема, удосконалення механізму захисту інтересів держави щодо підприємств, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

h

E

I

I

України "Про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження" в частині вдосконалення порядку звернення стягнення на майно підприємств-боржників, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

5. З метою запобігання зверненням стягнення на майно підприємств-боржників, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, до сфери управління яких вони належать або яким надано повноваження з управління державними корпоративними правами таких підприємств, разом з керівниками цих підприємств забезпечити проведення моніторингу руху цього майна.

6. Міністерству юстиції, Фонду державного майна, іншим центральним органам виконавчої влади забезпечити в межах своєї компетенції та відповідно до законодавства попередню публікацію в газеті "Урядовий кур'єр" повідомлень про звернення стягнення на майно підприємств-боржників, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

7. Головному управлінню державної служби, Міністерству юстиції, Міністерству палива та енергетики і Донецькій обласній державній адміністрації провести службову перевірку законності дій посадових осіб під час виконання доручень Кабінету Міністрів України щодо захисту майнових інтересів держави і зупинення продажу майна відкритого акціонерного товариства "Донбасенерго". Про результати поінформувати Кабінет Міністрів України до 1 червня 2001 року.

8. Міністерству юстиції звільнити з посади генерального директора спеціалізованого державного підприємства "Укрспецюст" Тарасюка О.І.

9. Просити Генеральну прокуратуру України вжити заходів для захисту інтересів держави у процесі розгляду в судах справ, пов'язаних з продажем майна підприємств-боржників, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, включаючи відкрите акціонерне товариство "Донбасенерго".

Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО

Інд. 37

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes