Про проведення у Волинській області експерименту щодо вдосконалення механізму надання населенню пільг з оплати електроенергії (16.05.2001), Детальна інформація

Про проведення у Волинській області експерименту щодо вдосконалення механізму надання населенню пільг з оплати електроенергії (16.05.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Jktrcsq
Розмір: 0
Скачувань: 504
0507 Про проведення у Волинській області експерименту щодо вдосконалення механізму надання населенню пільг з оплати електроенергії (16.05.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 16 травня 2001 р. N 507

Київ

Про проведення у Волинській області експерименту

щодо вдосконалення механізму надання населенню

пільг з оплати електроенергії

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Підтримати пропозицію Волинської обласної державної адміністрації про проведення в області у 2001 році експерименту щодо вдосконалення механізму надання населенню пільг з оплати електроенергії ветеранам війни та особам, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" ( 3551-12 ) (далі - ветерани війни).

Надати Волинській обласній державній адміністрації право встановлювати протягом періоду проведення експерименту норми споживання електроенергії на комунально-побутові потреби, в межах яких ветеранам війни надається знижка плати за користування нею, та здійснювати грошові виплати замість надання ветеранам війни пільг з оплати електроенергії.

Взяти до відома, що грошові виплати здійснюватимуться в межах асигнувань, передбачених на цю мету в бюджеті області.

B*

b

A

Ae

AE

уються під час обчислення сукупного доходу сімей для надання всіх видів соціальної допомоги.

За наявності у складі прописаних у житловому приміщенні (будинку) ветеранів війни житлова субсидія не поширюється на оплату спожитої електроенергії, на яку здійснюються зазначені грошові виплати.

2. Міністерству фінансів і Волинській обласній державній адміністрації подати Кабінетові Міністрів України пропозиції про внесення до Порядку перерахування субвенцій на фінансування пільг і субсидій населенню на оплату електроенергії, природного та скрапленого газу і житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 січня 2001 р. N 52 ( 52-2001-п ), змін, що випливають з цієї постанови.

3. Міністерству праці та соціальної політики, Міністерству фінансів, Міністерству палива та енергетики надавати Волинській обласній державній адміністрації методичну допомогу у проведенні експерименту.

4. Волинській обласній державній адміністрації щокварталу інформувати Кабінет Міністрів України і Міністерство праці та соціальної політики про хід проведення експерименту.

Перший

віце-прем'єр-міністр України Ю.ЄХАНУРОВ

Інд. 21

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes