Про передачу Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення до сфери управління Державного комітету зв'язку та інформатизації (18.05.2001), Детальна інформація

Про передачу Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення до сфери управління Державного комітету зв'язку та інформатизації (18.05.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 4.2
Скачувань: 591
0539 Про передачу Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення до сфери управління Державного комітету зв'язку та інформатизації (18.05.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 18 травня 2001 р. N 539

Київ

Про передачу Концерну радіомовлення, радіозв'язку

та телебачення до сфери управління Державного

комітету зв'язку та інформатизації

На виконання Указу Президента України від 1 березня 2001 р. N 122 ( 122/2001 ) "Про деякі заходи щодо вдосконалення державного регулювання послуг електрозв'язку та радіозв'язку" Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Передати Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення з усіма підприємствами та організаціями, що входять до його складу, із сфери управління Державного комітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення до сфери управління Державного комітету зв'язку та інформатизації.

2. Установити, що державним замовником трансляції телерадіопрограм є Державний комітет зв'язку та інформатизації.

Державному комітетові зв'язку та інформатизації і Державному комітетові інформаційної політики, телебачення та радіомовлення подавати щороку Міністерству економіки узгоджені пропозиції щодо обсягів державного замовлення відповідно на виготовлення і трансляцію телерадіопрограм.

B*

j

\x00D0

O

O

\x00BA

1/4

для Державного комітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення на фінансування трансляції телерадіопрограм, у тому числі на погашення заборгованості з оплати послуг, наданих Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення з розповсюдження телерадіопрограм, у сумі 41,9 млн. гривень, та щомісячне пропорційне фінансування зазначених видатків.

4. Державному комітетові зв'язку та інформатизації разом з Міністерством палива та енергетики, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями здійснити відповідні організаційні заходи щодо проведення інвентаризації заборгованості Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення перед енергопостачальними компаніями за спожиту електроенергію станом на 1 квітня 2001 р. та реструктуризації цієї заборгованості терміном на три роки з початком проведення розрахунків у грошовій формі з 1 червня поточного року щокварталу рівними частинами за умови своєчасного внесення Концерном поточних платежів за спожиту електроенергію.

5. Державному комітетові зв'язку та інформатизації протягом поточного року вжити заходів, спрямованих на вдосконалення виробничої структури Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення як цілісної системи радіорелейних мереж, супутникових станцій, передавальних засобів розповсюдження теле- і радіопрограм в Україні та за її межами.

Перший

віце-прем'єр-міністр України Ю.ЄХАНУРОВ

Інд. 28

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes