Про створення Державного історико-меморіального заповідника "Биківнянські могили" (22.05.2001), Детальна інформація

Про створення Державного історико-меморіального заповідника "Биківнянські могили" (22.05.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 3.7
Скачувань: 654
0546 Про створення Державного історико-меморіального заповідника "Биківнянські могили" (22.05.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 22 травня 2001 р. N 546

Київ

Про створення Державного історико-меморіального

заповідника "Биківнянські могили"

З метою увічнення пам'яті жертв політичних репресій 1937-1941 років Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Погодитися з пропозицією Київської міської державної адміністрації про створення у Биківнянському лісі на місці масових захоронень жертв політичних репресій 1937-1941 років Державного історико-меморіального заповідника "Биківнянські могили" з віднесенням його до сфери управління Київської міської державної адміністрації.

Методичне керівництво роботою, пов'язаною з будівництвом та охороною заповідника і проведенням наукових досліджень, покласти на Державний комітет будівництва, архітектури та житлової політики, Міністерство культури і мистецтв.

o

oe

ахунок коштів, які передбачаються в бюджеті м. Києва на утримання культурно-освітніх закладів, а також коштів, що надходитимуть цільовим призначенням на створення і утримання заповідника.

2. Київській міській державній адміністрації, Державному комітетові будівництва, архітектури та житлової політики, Міністерству культури і мистецтв, Міністерству фінансів:

внести узгоджені пропозиції щодо фінансування заповідника за рахунок коштів державного бюджету в поточному та наступних роках;

подати у тримісячний термін Кабінетові Міністрів України проект Положення про Державний історико-меморіальний заповідник "Биківнянські могили";

забезпечити розроблення до кінця 2001 року проектно-кошторисної документації, генерального плану забудови та розвитку заповідника з визначенням вартості, черговості і термінів будівництва його об'єктів.

Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО

Інд. 28

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes