Про утворення Управління економічної взаємодії з новими незалежними державами Східної Європи та Центральної Азії у структурі Секретаріату Кабінету Міністрів України (23.05.2001), Детальна інформація

Про утворення Управління економічної взаємодії з новими незалежними державами Східної Європи та Центральної Азії у структурі Секретаріату Кабінету Міністрів України (23.05.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 541
0549 Про утворення Управління економічної взаємодії з новими незалежними державами Східної Європи та Центральної Азії у структурі Секретаріату Кабінету Міністрів України (23.05.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 23 травня 2001 р. N 549

Київ

Про утворення Управління економічної взаємодії

з новими незалежними державами Східної Європи

та Центральної Азії у структурі Секретаріату

Кабінету Міністрів України

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:B*

<

¬

, затвердженій постановою Кабінету Міністрів України від 24 січня 2000 р. N 88 ( 88-2000-п ) (Офіційний вісник України, 2000 р., N 4, ст. 110), Управління економічної взаємодії з новими незалежними державами Східної Європи та Центральної Азії з чотирнадцяти штатних одиниць як окремий підрозділ Департаменту розвитку реального сектору економіки в межах загальної чисельності працівників Секретаріату.

2. Призначити Сітарчука Володимира Павловича начальником Управління економічної взаємодії з новими незалежними державами Східної Європи та Центральної Азії Департаменту розвитку реального сектору економіки Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО

Інд. 27

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes