/   Реферати  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Бібліотека   Портфель   Замовлення  
Mobile  Mac  Linux  Windows  Партнерам і рекламодавцям  Зона зареєстрованих користувачів  Результати пошуку  Форум  Новини  Новини  Події  Куплю/продам  Кlubніка  МегаДОСТУП  Новини сайту  Про проект  Зворотній зв`язок  Рекламодавцям  Контакт 

Про звільнення Тиріна В.В. з посади заступника голови Української державної корпорації по будівництву, ремонту та утриманню автомобільних доріг (23.05.2001), Детальна інформація

Тема: Про звільнення Тиріна В.В. з посади заступника голови Української державної корпорації по будівництву, ремонту та утриманню автомобільних доріг (23.05.2001)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 382
Скачати "Реферат на тему Про звільнення Тиріна В.В. з посади заступника голови Української державної корпорації по будівництву, ремонту та утриманню автомобільних доріг (23.05.2001)"
Сторінки 1  
0552 Про звільнення Тиріна В.В. з посади заступника голови Української державної корпорації по будівництву, ремонту та утриманню автомобільних доріг (23.05.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 23 травня 2001 р. N 552

Київ

Про звільнення Тиріна В.В. з посади

заступника голови Української державної

корпорації по будівництву, ремонту та

O

p

O

утриманню автомобільних доріг

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Звільнити Тиріна Віталія Васильовича з посади заступника голови Української державної корпорації по будівництву, ремонту та утриманню автомобільних доріг у зв'язку з виходом на пенсію.

Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО

Інд. 19

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар