Про внесення змін до складу Міжвідомчої координаційної ради з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців з питань фондового ринку та корпоративного управління (23.05.2001), Детальна інформація

Про внесення змін до складу Міжвідомчої координаційної ради з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців з питань фондового ринку та корпоративного управління (23.05.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 3.4
Скачувань: 762
0560 Про внесення змін до складу Міжвідомчої координаційної ради з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців з питань фондового ринку та корпоративного управління (23.05.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 23 травня 2001 р. N 560

Київ

Про внесення змін до складу Міжвідомчої координаційної

ради з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації

фахівців з питань фондового ринку та корпоративного

управління

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

B*

`

a

, 2000 р., N 51, ст. 2218), Солдатенка Миколу Олексійовича, заступника Міністра праці та соціальної політики, вивівши з її складу Кравчука Ігоря Івановича.

2. Абзац другий пункту 6 Положення про Міжвідомчу координаційну раду з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців з питань фондового ринку та корпоративного управління, затвердженого зазначеною постановою, викласти у такій редакції:

"Голова Координаційної ради у разі потреби має право вносити зміни до її складу".

Перший

віце-прем'єр-міністр України Ю. ЄХАНУРОВ

(

Інд. 34

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes