/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про звільнення Калашнікова О.Ю. з посади заступника начальника Управління стратегії реформування відносин власності та регуляторної політики Департаменту економічної політики Секретаріату Кабінету Мін, Детальна інформація

Тема: Про звільнення Калашнікова О.Ю. з посади заступника начальника Управління стратегії реформування відносин власності та регуляторної політики Департаменту економічної політики Секретаріату Кабінету Мін
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 523
Скачати "Реферат на тему Про звільнення Калашнікова О.Ю. з посади заступника начальника Управління стратегії реформування відносин власності та регуляторної політики Департаменту економічної політики Секретаріату Кабінету Мін"
Сторінки 1  
0616 Про звільнення Калашнікова О.Ю. з посади заступника начальника Управління стратегії реформування відносин власності та регуляторної політики Департаменту економічної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України, завідуючого сектором з питань конкурентної політики (01.06.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 1 червня 2001 р. N 616

Київ

Про звільнення Калашнікова О.Ю. з посади

заступника начальника Управління стратегії

реформування відносин власності та

регуляторної політики Департаменту

економічної політики Секретаріату Кабінету

¬

N\x02DC

>

¬

Міністрів України, завідуючого сектором з

питань конкурентної політики

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Звільнити Калашнікова Олексія Юрійовича з посади заступника начальника Управління стратегії реформування відносин власності та регуляторної політики Департаменту економічної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України, завідуючого сектором з питань конкурентної політики у зв'язку з переходом на іншу роботу.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 19

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар