Про передачу будинку по вул. Винниченка, 32, у м. Львові Львівській митрополії Римсько-католицької церкви (02.06.2001), Детальна інформація

Про передачу будинку по вул. Винниченка, 32, у м. Львові Львівській митрополії Римсько-католицької церкви (02.06.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 3.4
Скачувань: 553
0628 Про передачу будинку по вул. Винниченка, 32, у м. Львові Львівській митрополії Римсько-католицької церкви (02.06.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 2 червня 2001 р. N 628

Київ

Про передачу будинку по вул. Винниченка, 32,

у м. Львові Львівській митрополії

Римсько-католицької церкви

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Передати безоплатно у власність Львівської митрополії Римсько-католицької церкви будинок колишньої резиденції митрополитів - Палацу архієпископа Римсько-католицької церкви по вул. Винниченка, 32, у м. Львові, в якому розміщений Державний науково-дослідний інститут метрології, вимірювальних і управляючих систем.

2. Виділити Міністерству економіки 682000 гривень на придбання у державну власність будинку по вул. Садова, 2, у м. Львові для розміщення Державного науково-дослідного інституту метрології, вимірювальних і управляючих систем.

Міністерству фінансів профінансувати зазначені витрати з резервного фонду Кабінету Міністрів України.

(\x02C6

\x0160

o

u

3. Державному комітетові стандартизації, метрології та сертифікації узгодити з Львівською митрополією Римсько-католицької церкви графік поетапного переміщення Державного науково-дослідного інституту метрології, вимірювальних і управляючих систем з будинку по вул. Винниченка, 32, у м. Львові з остаточним його завершенням до 1 січня 2005 року.

4. Міністерству економіки, Міністерству фінансів передбачати у проекті Державного бюджету України на 2002 - 2004 роки видатки на розроблення проектно-кошторисної документації та проведення реконструкції, ремонтно-будівельних робіт і переміщення Державного науково-дослідного інституту метрології, вимірювальних і управляючих систем.

5. Міністерству економіки подати до кінця 2001 року Міністерству фінансів звіт про цільове використання коштів, виділених відповідно до пункту 2 цієї постанови.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 28

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes