/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про відпуск матеріальних цінностей з державного резерву на ліквідацію наслідків стихійного лиха в Закарпатській області, Детальна інформація

Тема: Про відпуск матеріальних цінностей з державного резерву на ліквідацію наслідків стихійного лиха в Закарпатській області
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 845
Скачати "Реферат на тему Про відпуск матеріальних цінностей з державного резерву на ліквідацію наслідків стихійного лиха в Закарпатській області"
Сторінки 1  
0737 Про відпуск матеріальних цінностей з державного резерву на ліквідацію наслідків стихійного лиха в Закарпатській області та відшкодування їх вартості Державному агентству з управління державним матеріальним резервом (27.06.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 27 червня 2001 р. N 737

Київ

Про відпуск матеріальних цінностей

з державного резерву на ліквідацію наслідків

стихійного лиха в Закарпатській області та

відшкодування їх вартості Державному агентству

з управління державним матеріальним резервом

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

,

.V

X

Z

E

E

дків Чорнобильської катастрофи 150 тис. мішків для проведення у Закарпатській області першочергових робіт з ліквідації наслідків стихійного лиха, що сталося у березні поточного року.

Для відшкодування вартості відпущених мішків та поповнення запасів державного матеріального резерву виділити Міністерству економіки цільовим призначенням для Державного агентства з управління державним матеріальним резервом 240,3 тис. гривень.

Міністерству фінансів профінансувати зазначені витрати за рахунок коштів резервного фонду Кабінету Міністрів України.

2. Державному агентству з управління державним матеріальним резервом подати до кінця поточного року Міністерству фінансів та Міністерству економіки звіт про цільове використання виділених згідно з цією постановою коштів.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 18

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар