Про Міжвідомчу програму впровадження космічних технологій у створення та виготовлення високотехнологічної цивільної продукції для потреб внутрішнього ринку і на експорт на 2001-2005 роки (27.06.2001), Детальна інформація

Про Міжвідомчу програму впровадження космічних технологій у створення та виготовлення високотехнологічної цивільної продукції для потреб внутрішнього ринку і на експорт на 2001-2005 роки (27.06.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 4
Скачувань: 969
0740 Про Міжвідомчу програму впровадження космічних технологій у створення та виготовлення високотехнологічної цивільної продукції для потреб внутрішнього ринку і на експорт на 2001-2005 роки (27.06.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 27 червня 2001 р. N 740

Київ

Про Міжвідомчу програму впровадження

космічних технологій у створення та виготовлення

високотехнологічної цивільної продукції для потреб

внутрішнього ринку і на експорт на 2001-2005 роки

На виконання Указу Президента України від 6 лютого 2001 р. N 73 ( 73/2001 ) "Про заходи щодо використання космічних технологій для інноваційного розвитку економіки держави" Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Затвердити Міжвідомчу програму впровадження космічних технологій у створення та виготовлення високотехнологічної цивільної продукції для потреб внутрішнього ринку і на експорт на 2001-2005 роки (далі - Програма), розроблену Національним космічним агентством за участю міністерств та інших центральних органів виконавчої влади (додається до оригіналу).

Дозволити Національному космічному агентству за погодженням з Міністерством економіки та іншими заінтересованими центральними органами виконавчої влади у разі потреби вносити зміни до Програми.

T

p

>*B*

^

O

космічному агентству, Національній академії наук, Міністерству палива та енергетики, Міністерству аграрної політики, Міністерству транспорту, Міністерству промислової політики, Державному комітету будівництва, архітектури та житлової політики передбачати починаючи з 2002 року в капітальних видатках кошти на освоєння серійного виробництва високотехнологічної цивільної продукції, передбаченої Програмою.

Міністерству економіки під час розроблення показників інвестиційного розділу Державної програми економічного та соціального розвитку України передбачати пріоритетне включення до нього заходів Програми.

3. Міністерству економіки та Міністерству фінансів, виходячи з наявних фінансових можливостей, передбачати в проектах Державного бюджету України на період реалізації Програми починаючи з 2002 року Національному космічному агентству видатки на фінансування Програми.

4. Міністерству фінансів починаючи з 2002 року передбачати у проектах державного бюджету видатки на відшкодування 50 відсотків облікової ставки за користування кредитами, що надаватимуться комерційними банками виконавцям Програми.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 21

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes