/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про призначення Юрченка В.В. заступником начальника Управління стратегії розвитку інформаційних ресурсів та технологій, завідуючим сектором Інформаційних баз даних та програмних засобів, Детальна інформація

Тема: Про призначення Юрченка В.В. заступником начальника Управління стратегії розвитку інформаційних ресурсів та технологій, завідуючим сектором Інформаційних баз даних та програмних засобів
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 466
Скачати "Реферат на тему Про призначення Юрченка В.В. заступником начальника Управління стратегії розвитку інформаційних ресурсів та технологій, завідуючим сектором Інформаційних баз даних та програмних засобів"
Сторінки 1  
0758 Про призначення Юрченка В.В. заступником начальника Управління стратегії розвитку інформаційних ресурсів та технологій, завідуючим сектором Інформаційних баз даних та програмних засобів Департаменту внутрішньої політики Секретаріату Кабінету Міністрів України (04.07.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 4 липня 2001 р. N 758

Київ

Про призначення Юрченка В.В.

заступником начальника Управління

стратегії розвитку інформаційних ресурсів

та технологій, завідуючим сектором

інформаційних баз даних та програмних

засобів Департаменту внутрішньої політики

\x00F0

<

ae\x00F0

Секретаріату Кабінету Міністрів України

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Призначити Юрченка Володимира Васильовича заступником начальника Управління стратегії розвитку інформаційних ресурсів та технологій, завідуючим сектором інформаційних баз даних та програмних засобів Департаменту внутрішньої політики Секретаріату Кабінету Міністрів України з присвоєнням йому четвертого рангу державного службовця.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 19

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар