/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про призначення Баранова Ю.В. першим заступником начальника Управління забезпечення зв'язків з Верховною Радою України, завідуючим сектором забезпечення зв'язків з депутатськими фракціями, Детальна інформація

Тема: Про призначення Баранова Ю.В. першим заступником начальника Управління забезпечення зв'язків з Верховною Радою України, завідуючим сектором забезпечення зв'язків з депутатськими фракціями
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 472
Скачати "Реферат на тему Про призначення Баранова Ю.В. першим заступником начальника Управління забезпечення зв'язків з Верховною Радою України, завідуючим сектором забезпечення зв'язків з депутатськими фракціями"
Сторінки 1  
0761 Про призначення Баранова Ю.В. першим заступником начальника Управління забезпечення зв'язків з Верховною Радою України, завідуючим сектором забезпечення зв'язків з депутатськими фракціями Департаменту внутрішньої політики Секретаріату Кабінету Міністрів України (04.07.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 4 липня 2001 р. N 761

Київ

Про призначення Баранова Ю.В.

першим заступником начальника Управління

забезпечення зв'язків з Верховною Радою України,

завідуючим сектором забезпечення зв'язків з

депутатськими фракціями Департаменту

 

@

\x02C6

\x0160

e

8

 

внутрішньої політики Секретаріату

Кабінету Міністрів України

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Призначити Баранова Юрія Володимировича першим заступником начальника Управління забезпечення зв'язків з Верховною Радою України, завідуючим сектором забезпечення зв'язків з депутатськими фракціями Департаменту внутрішньої політики Секретаріату Кабінету Міністрів України, звільнивши його з посади заступника начальника Управління забезпечення зв'язків з Верховною Радою України та громадськістю цього Департаменту.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 19

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар