/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про призначення Андріанова В.М. заступником начальника Управління науково-технічного та гуманітарного розвитку, завідуючим сектором аналізу розвитку культури, Детальна інформація

Тема: Про призначення Андріанова В.М. заступником начальника Управління науково-технічного та гуманітарного розвитку, завідуючим сектором аналізу розвитку культури
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 491
Скачати "Реферат на тему Про призначення Андріанова В.М. заступником начальника Управління науково-технічного та гуманітарного розвитку, завідуючим сектором аналізу розвитку культури"
Сторінки 1  
0778 Про призначення Андріанова В.М. заступником начальника Управління науково-технічного та гуманітарного розвитку, завідуючим сектором аналізу розвитку культури і духовності Департаменту внутрішньої політики Секретаріату Кабінету Міністрів України (07.07.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 7 липня 2001 р. N 778

Київ

Про призначення Андріанова В.М.

заступником начальника Управління

науково-технічного та гуманітарного розвитку,

завідуючим сектором аналізу розвитку культури і

духовності Департаменту внутрішньої політики

Секретаріату Кабінету Міністрів України

i

-

f

h

E

\x20AC

e

i

i

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Призначити Андріанова Віктора Михайловича заступником начальника Управління науково-технічного та гуманітарного розвитку, завідуючим сектором аналізу розвитку культури і духовності Департаменту внутрішньої політики Секретаріату Кабінету Міністрів України з присвоєнням йому четвертого рангу державного службовця.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 19

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар