Про затвердження Порядку відшкодування матеріальних збитків особам, які постраждали внаслідок введення карантинного режиму для тварин або у зв'язку з проведенням робіт, Детальна інформація

Про затвердження Порядку відшкодування матеріальних збитків особам, які постраждали внаслідок введення карантинного режиму для тварин або у зв'язку з проведенням робіт
Тип документу: Реферат
Сторінок: 2
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 5.4
Скачувань: 743
0798 Про затвердження Порядку відшкодування матеріальних збитків особам, які постраждали внаслідок введення карантинного режиму для тварин або у зв'язку з проведенням робіт, спрямованих на ліквідацію та профілактику карантинних хвороб тварин (11.07.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 11 липня 2001 р. N 798

Київ

Про затвердження Порядку відшкодування матеріальних

збитків особам, які постраждали внаслідок введення

карантинного режиму для тварин або у зв'язку з

проведенням робіт, спрямованих на ліквідацію

та профілактику карантинних хвороб тварин

Відповідно до статті 38 Закону України "Про ветеринарну медицину" ( 2498-12 ) та статті 1 Указу Президента України від 22 березня 2001 р. N 192 ( 192/2001 ) "Про невідкладні заходи щодо забезпечення стабільної епізоотичної ситуації в Україні" Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Затвердити Порядок відшкодування матеріальних збитків особам, які постраждали внаслідок введення карантинного режиму для тварин або у зв'язку з проведенням робіт, спрямованих на ліквідацію та профілактику карантинних хвороб тварин (додається).

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 22

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 11 липня 2001 р. N 798

ПОРЯДОК

відшкодування матеріальних збитків особам,

які постраждали внаслідок введення карантинного режиму

для тварин або у зв'язку з проведенням робіт,

спрямованих на ліквідацію та профілактику

карантинних хвороб тварин

1. Цей Порядок визначає єдині умови відшкодування фізичним і юридичним особам матеріальних збитків, завданих введенням карантинного режиму для тварин або у зв'язку з проведенням робіт, спрямованих на ліквідацію та профілактику карантинних хвороб тварин (далі - потерпілі особи).

2. Відшкодуванню підлягає втрачене або пошкоджене майно потерпілої особи, в тому числі сільськогосподарські тварини, що загинули, були знищені або забиті.

Визначення розміру матеріальних збитків здійснюється згідно з Методикою розрахунків збитків, завданих особам внаслідок введення карантинного режиму для тварин або у зв'язку з проведенням робіт, спрямованих на ліквідацію та профілактику карантинних хвороб тварин, що затверджується Мінагрополітики.

B*

X

Z

\x00D0

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes