Про заснування стипендії імені генерала армії України Губенка В.О. для курсантів і слухачів Національної академії Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького (11.07.2001), Детальна інформація

Про заснування стипендії імені генерала армії України Губенка В.О. для курсантів і слухачів Національної академії Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького (11.07.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 3.2
Скачувань: 653
0824 Про заснування стипендії імені генерала армії України Губенка В.О. для курсантів і слухачів Національної академії Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького (11.07.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 11 липня 2001 р. N 824

Київ

Про заснування стипендії імені

генерала армії України Губенка В.О.

для курсантів і слухачів Національної

академії Прикордонних військ України

імені Богдана Хмельницького

З метою увічнення пам'яті генерала армії України Губенка Валерія Олександровича, організатора створення Прикордонних військ та розбудови державного кордону, Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Заснувати для курсантів і слухачів Національної академії Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького стипендію імені генерала армії України Губенка В.О.

6

\x0153

Порядок відбору кандидатів та призначення стипендії курсантам і слухачам визначається Державним комітетом у справах охорони державного кордону.

2. Установити, що призначаються дві стипендії імені генерала армії України Губенка В.О. у таких розмірах:

для курсантів - подвійне місячне грошове забезпечення;

для слухачів - місячне грошове забезпечення з підвищенням на 100 відсотків їх посадового окладу.

Виплату зазначених стипендій здійснювати за рахунок видатків на утримання Прикордонних військ, визначених у державному бюджеті.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 29

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes