Про заходи щодо забезпечення своєчасного та повного надходження податкових платежів до Державного бюджету України (16.07.2001), Детальна інформація

Про заходи щодо забезпечення своєчасного та повного надходження податкових платежів до Державного бюджету України (16.07.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 2
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 5.2
Скачувань: 740
0845 Про заходи щодо забезпечення своєчасного та повного надходження податкових платежів до Державного бюджету України (16.07.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 16 липня 2001 р. N 845

Київ

Про заходи щодо забезпечення своєчасного

та повного надходження податкових платежів

до Державного бюджету України

З метою забезпечення погашення податкового боргу та виконання в повному обсязі поточних податкових зобов'язань платниками податків Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Затвердити мінімальні завдання щодо мобілізації міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади в другому півріччі 2001 р. до бюджетів податків, зборів (обов'язкових платежів) за рахунок скорочення податкового боргу підприємств, установ та організацій згідно з додатком.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади разом з Державною податковою адміністрацією розробити до 1 серпня 2001 р. та здійснити заходи, спрямовані на щомісячне скорочення податкового боргу згідно з установленим завданням та недопущення зростання заборгованості з поточної сплати до бюджетів податків, зборів (обов'язкових платежів).

Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям разом з відповідними органами державної податкової служби розробити та здійснити заходи з метою щомісячного скорочення на 10 відсотків податкового боргу, що обліковується станом на 1 липня 2001 р. за підприємствами, установами, організаціями, розташованими на підпорядкованих територіях, та забезпечення повної сплати податків, зборів (обов'язкових платежів).

3. Установити, що керівники міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим, голови обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій несуть персональну відповідальність за організацію розроблення та здійснення заходів для забезпечення повної сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) і погашення податкового боргу підприємствами, установами та організаціями у галузевому та територіальному розрізах.

4. Державній податковій адміністрації разом з Міністерством фінансів скоординувати роботу, пов'язану з контролем за виконанням установлених цією постановою завдань, та щомісяця доповідати Кабінетові Міністрів України про стан погашення податкового боргу.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 34

Додаток

до постанови Кабінету Міністрів України

від 16 липня 2001 р. N 845

МІНІМАЛЬНІ ЗАВДАННЯ

щодо мобілізації міністерствами,

>

\x017E

 

c

$

&

\x3700$\x2438\x4800$\x6467\x2FA6\x009C\x1C00 іншими центральними органами виконавчої влади

до бюджетів податків, зборів (обов'язкових платежів)

(млн. гривень)

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes