Про підвищення розмірів пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (25.07.2001), Детальна інформація

Про підвищення розмірів пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (25.07.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 3.8
Скачувань: 627
0861 Про підвищення розмірів пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (25.07.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 25 липня 2001 р. N 861

Київ

Про підвищення розмірів пенсій, призначених

відповідно до Закону України "Про статус і

соціальний захист громадян, які постраждали

внаслідок Чорнобильської катастрофи"

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

B*

>

¬

док Чорнобильської катастрофи", проводиться виходячи з розміру 18 гривень 10 копійок.

2. Міністерству праці та соціальної політики та Пенсійному фонду перерахувати пенсії по інвалідності, призначені відповідно до частини четвертої статті 54 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", виходячи із розміру 18 гривень 10 копійок. Зазначений розмір застосовується також у разі призначення нових пенсій по інвалідності відповідно до частини четвертої статті 54 даного Закону.

3. До пенсій по інвалідності, передбачених частиною четвертою статті 54 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", що перераховані відповідно до цієї постанови та призначені після 1 серпня 2001 р., додаються суми індексації станом на 1 серпня 2001 р. відповідно до законодавства про індексацію грошових доходів населення.

4. Установити, що оплата послуг, пов'язаних з виплатою і доставкою пенсій, на суму їх підвищення відповідно до цієї постанови не провадиться.

5. Ця постанова набирає чинності з 1 серпня 2001 року.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 33

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes