Про затвердження Порядку планування контрольно-ревізійної роботи органами державної контрольно-ревізійної служби (08.08.2001), Детальна інформація

Про затвердження Порядку планування контрольно-ревізійної роботи органами державної контрольно-ревізійної служби (08.08.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 2
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 4.9
Скачувань: 772
0955 Про затвердження Порядку планування контрольно-ревізійної роботи органами державної контрольно-ревізійної служби (08.08.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 8 серпня 2001 р. N 955

Київ

Про затвердження Порядку планування контрольно-ревізійної

роботи органами державної контрольно-ревізійної служби

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Затвердити Порядок планування контрольно-ревізійної роботи органами державної контрольно-ревізійної служби (додається).

2. Міністерствам, іншим центральним і місцевим органам виконавчої влади в місячний термін привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 34

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 8 серпня 2001 р. N 955

ПОРЯДОК

планування контрольно-ревізійної роботи

органами державної контрольно-ревізійної служби

1. Цей Порядок розроблено з метою впорядкування проведення ревізій та перевірок у міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади, інших бюджетних установах, а також на підприємствах і в організаціях усіх форм власності, які отримують кошти з бюджетів усіх рівнів або інші державні кошти, використовують позики чи кредити, гарантовані коштами бюджетів (далі - підприємства, установи та організації).

2. Порядком установлюється механізм складання і затвердження планів контрольно-ревізійної роботи органів державної контрольно-ревізійної служби.

3. Планові ревізії та перевірки підприємств, установ та організацій проводяться відповідно до:

1) Плану основних напрямів контрольно-ревізійної роботи органів державної контрольно-ревізійної служби, який складається на календарний рік;

2) планів контрольно-ревізійної роботи ГоловКРУ, контрольно-ревізійних управлінь в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, а також планів контрольно-ревізійної роботи контрольно-ревізійних підрозділів (відділів, груп) в районах, містах, районах у містах, у тому числі міжрайонних контрольно-ревізійних відділів, які складаються на півріччя.

X

Z

\

E

I

\x3700$\x2438\x4800$\x6467\x7658¬\x1C00о-ревізійної служби, що містить перелік підприємств, установ та організацій, на яких планується проведення ревізій та перевірок, основні напрями і терміни їх проведення.

До проекту Плану додається пояснювальна записка, в якій обгрунтовуються включені до нього питання.

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes