/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про внесення змін до Порядку перебування на державній службі працівників патронатної служби членів Кабінету Міністрів України та голів місцевих державних адміністрацій (09.08.2001), Детальна інформація

Тема: Про внесення змін до Порядку перебування на державній службі працівників патронатної служби членів Кабінету Міністрів України та голів місцевих державних адміністрацій (09.08.2001)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 622
Скачати "Реферат на тему Про внесення змін до Порядку перебування на державній службі працівників патронатної служби членів Кабінету Міністрів України та голів місцевих державних адміністрацій (09.08.2001)"
Сторінки 1   2  
0962 Про внесення змін до Порядку перебування на державній службі працівників патронатної служби членів Кабінету Міністрів України та голів місцевих державних адміністрацій (09.08.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 9 серпня 2001 р. N 962

Київ

Про внесення змін до Порядку перебування

на державній службі працівників патронатної

служби членів Кабінету Міністрів України

та голів місцевих державних адміністрацій

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Внести до Порядку перебування на державній службі працівників патронатної служби членів Кабінету Міністрів України та голів місцевих державних адміністрацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 р. N 851 ( 851-99-п ) (Офіційний вісник України, 1999 р., N 20, ст. 902), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 40

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 9 серпня 2001 р. N 962

ЗМІНИ,

що вносяться до Порядку перебування на

державній службі працівників патронатної

служби членів Кабінету Міністрів України

та голів місцевих державних адміністрацій

( 851-99-п )

1. Пункти 1 і 2 викласти у такій редакції:

B*

<

\x00AA

\x1900 члени Кабінету Міністрів України, голови місцевих державних адміністрацій мають право самостійно добирати осіб на посади патронатної служби. Призначення на посади патронатної служби згідно із штатним розписом і категорією, що відповідає посаді, здійснюється Державним секретарем Кабінету Міністрів України, державним секретарем міністерства, головою місцевої державної адміністрації.

Кандидатури для призначення на посади працівників патронатних служб у Секретаріаті Кабінету Міністрів України та центральному апараті міністерств вносяться відповідно Прем'єр-міністром України, Першим віце-прем'єр-міністром, віце-прем'єр-міністрами та міністрами.

Державний секретар Кабінету Міністрів України, державний секретар міністерства призначає на посаду патронатної служби особу, щодо якої не будуть виявлені обмеження, пов'язані з прийняттям на державну службу.

До складу патронатної служби можуть включатися посади помічника, радника, керівника прес-служби або інші, передбачені штатним розписом.

Сторінки 1   2  
Коментарі до даного документу
Додати коментар