Про заснування стипендії Кабінету Міністрів України переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (09.08.2001), Детальна інформація

Про заснування стипендії Кабінету Міністрів України переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (09.08.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 3.4
Скачувань: 689
0982 Про заснування стипендії Кабінету Міністрів України переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (09.08.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 9 серпня 2001 р. N 982

Київ

Про заснування стипендії Кабінету Міністрів України

переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури

З метою піднесення престижу української мови у підростаючого покоління, виховання пошани до літературної спадщини Українського народу Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Заснувати стипендію Кабінету Міністрів України для переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

p

O

Oe

O

V

X

ка від Автономної Республіки Крим, 24 областей, мм. Києва та Севастополя) у розмірі, передбаченому для студентів вищих навчальних закладів III і IV рівнів акредитації, які навчаються на "відмінно", з коефіцієнтом 2,5.

2. Міністерству освіти і науки у місячний термін розробити і затвердити Порядок призначення стипендій Кабінету Міністрів України переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, передбачивши у ньому, що стипендії призначаються рішенням колегії Міністерства освіти і науки за поданням Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 28

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes