/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про призначення Ревякіна О.М. начальником Управління експертизи та аналізу розвитку техногенної, екологічної, ядерної безпеки та природокористування Департаменту розвитку реального сектору економіки, Детальна інформація

Тема: Про призначення Ревякіна О.М. начальником Управління експертизи та аналізу розвитку техногенної, екологічної, ядерної безпеки та природокористування Департаменту розвитку реального сектору економіки
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 407
Скачати "Реферат на тему Про призначення Ревякіна О.М. начальником Управління експертизи та аналізу розвитку техногенної, екологічної, ядерної безпеки та природокористування Департаменту розвитку реального сектору економіки"
Сторінки 1  
1043 Про призначення Ревякіна О.М. начальником Управління експертизи та аналізу розвитку техногенної, екологічної, ядерної безпеки та природокористування Департаменту розвитку реального сектору економіки Секретаріату Кабінету Міністрів України (14.08.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 14 серпня 2001 р. N 1043

Київ

Про призначення Ревякіна О.М.

начальником Управління експертизи та аналізу розвитку

техногенної, екологічної, ядерної безпеки та природокористування

Департаменту розвитку реального сектору економіки

Секретаріату Кабінету Міністрів України

\x017E

^

`

A

0

\x0161

\x0153

\x017E

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Призначити Ревякіна Олександра Миколайовича начальником Управління експертизи та аналізу розвитку техногенної, екологічної, ядерної безпеки та природокористування Департаменту розвитку реального сектору економіки Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 19

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар