/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про призначення Васильєва В.Г. заступником начальника Управління експертизи та аналізу оборонно-мобілізаційної роботи, діяльності правоохоронних органів, Детальна інформація

Тема: Про призначення Васильєва В.Г. заступником начальника Управління експертизи та аналізу оборонно-мобілізаційної роботи, діяльності правоохоронних органів
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 500
Скачати "Реферат на тему Про призначення Васильєва В.Г. заступником начальника Управління експертизи та аналізу оборонно-мобілізаційної роботи, діяльності правоохоронних органів"
Сторінки 1  
1127 Про призначення Васильєва В.Г. заступником начальника Управління експертизи та аналізу оборонно-мобілізаційної роботи, діяльності правоохоронних органів і органів юстиції Секретаріату Кабінету Міністрів України, завідуючим сектором у справах національностей, депортованих осіб і ветеранів Збройних Сил (30.08.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 30 серпня 2001 р. N 1127

Київ

Про призначення Васильєва В.Г.

заступником начальника Управління експертизи

та аналізу оборонно-мобілізаційної роботи, діяльності

правоохоронних органів і органів юстиції Секретаріату

Кабінету Міністрів України, завідуючим сектором

у справах національностей, депортованих осіб

і ветеранів Збройних Сил

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

4U

Ue

&

\x017E

Володимира Георгійовича заступником начальника Управління експертизи та аналізу оборонно-мобілізаційної роботи, діяльності правоохоронних органів і органів юстиції Секретаріату Кабінету Міністрів України, завідуючим сектором у справах національностей, депортованих осіб і ветеранів Збройних Сил, звільнивши його з посади заступника начальника Управління гуманітарного розвитку Департаменту внутрішньої політики Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 19

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар