/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про призначення Гайового М.І. заступником начальника Управління експертизи та аналізу розвитку техногенної, екологічної, ядерної безпеки та природокористування, завідуючим сектором експертизи, Детальна інформація

Тема: Про призначення Гайового М.І. заступником начальника Управління експертизи та аналізу розвитку техногенної, екологічної, ядерної безпеки та природокористування, завідуючим сектором експертизи
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 449
Скачати "Реферат на тему Про призначення Гайового М.І. заступником начальника Управління експертизи та аналізу розвитку техногенної, екологічної, ядерної безпеки та природокористування, завідуючим сектором експертизи"
Сторінки 1  
1212 Про призначення Гайового М.І. заступником начальника Управління експертизи та аналізу розвитку техногенної, екологічної, ядерної безпеки та природокористування, завідуючим сектором експертизи та аналізу у сфері ядерної безпеки та радіаційного захисту населення Департаменту розвитку реального сектору економіки Секретаріату Кабінету Міністрів України (20.09.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 20 вересня 2001 р. N 1212

Київ

Про призначення Гайового М.І.

заступником начальника Управління експертизи

та аналізу розвитку техногенної, екологічної,

ядерної безпеки та природокористування,

завідуючим сектором експертизи та аналізу

у сфері ядерної безпеки та радіаційного

захисту населення Департаменту розвитку

реального сектору економіки Секретаріату

Кабінету Міністрів України

@

Boe

\x20AC

e

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Призначити Гайового Михайла Івановича заступником начальника Управління експертизи та аналізу розвитку техногенної, екологічної, ядерної безпеки та природокористування, завідуючим сектором експертизи та аналізу у сфері ядерної безпеки та радіаційного захисту населення Департаменту розвитку реального сектору економіки Секретаріату Кабінету Міністрів України з присвоєнням йому четвертого рангу державного службовця.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 19

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар