/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про призначення Баранова В.В. заступником начальника Управління міжнародного співробітництва, міждержавних відносин та зовнішньоекономічної політики Департаменту, Детальна інформація

Тема: Про призначення Баранова В.В. заступником начальника Управління міжнародного співробітництва, міждержавних відносин та зовнішньоекономічної політики Департаменту
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 462
Скачати "Реферат на тему Про призначення Баранова В.В. заступником начальника Управління міжнародного співробітництва, міждержавних відносин та зовнішньоекономічної політики Департаменту"
Сторінки 1  
1214 Про призначення Баранова В.В. заступником начальника Управління міжнародного співробітництва, міждержавних відносин та зовнішньоекономічної політики Департаменту економічної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України (20.09.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 20 вересня 2001 р. N 1214

Київ

Про призначення Баранова В.В.

заступником начальника Управління міжнародного

співробітництва, міждержавних відносин та

зовнішньоекономічної політики Департаменту

економічної політики Секретаріату

Кабінету Міністрів України

\x00B2

>

@

 

P

®

°

\x00B2

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Призначити Баранова Віктора Володимировича заступником начальника Управління міжнародного співробітництва, міждержавних відносин та зовнішньоекономічної політики Департаменту економічної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України з присвоєнням третього рангу державного службовця, звільнивши його з посади заступника начальника цього Управління, завідуючого сектором взаємодії з міжнародними фінансовими організаціями, зовнішнього запозичення та міжнародної технічної допомоги.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 19

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар