/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про призначення Теряєвої Р.Г. заступником начальника Управління міжнародного співробітництва, міждержавних відносин та зовнішньоекономічної політики, Детальна інформація

Тема: Про призначення Теряєвої Р.Г. заступником начальника Управління міжнародного співробітництва, міждержавних відносин та зовнішньоекономічної політики
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 474
Скачати "Реферат на тему Про призначення Теряєвої Р.Г. заступником начальника Управління міжнародного співробітництва, міждержавних відносин та зовнішньоекономічної політики"
Сторінки 1  
1215 Про призначення Теряєвої Р.Г. заступником начальника Управління міжнародного співробітництва, міждержавних відносин та зовнішньоекономічної політики, завідуючою сектором взаємодії з міжнародними фінансовими організаціями, зовнішнього запозичення та міжнародної технічної допомоги Департаменту економічної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України (20.09.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 20 вересня 2001 р. N 1215

Київ

Про призначення Теряєвої Р.Г.

заступником начальника Управління міжнародного

співробітництва, міждержавних відносин та

зовнішньоекономічної політики, завідуючою

сектором взаємодії з міжнародними фінансовими

організаціями, зовнішнього запозичення та

міжнародної технічної допомоги Департаменту

економічної політики Секретаріату

Кабінету Міністрів України

F

H

\x0153

ue\x00F0

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Призначити Теряєву Раїсу Гаврилівну заступником начальника Управління міжнародного співробітництва, міждержавних відносин та зовнішньоекономічної політики, завідуючою сектором взаємодії з міжнародними фінансовими організаціями, зовнішнього запозичення та міжнародної технічної допомоги Департаменту економічної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України з присвоєнням їй четвертого рангу державного службовця.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 19

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар