Про затвердження Порядку ведення книги обліку доходів і витрат (26.09.2001), Детальна інформація

Про затвердження Порядку ведення книги обліку доходів і витрат (26.09.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 2
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 5
Скачувань: 843
1269 Про затвердження Порядку ведення книги обліку доходів і витрат (26.09.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 26 вересня 2001 р. N 1269

Київ

Про затвердження Порядку ведення

книги обліку доходів і витрат

Відповідно до статті 9 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" ( 265/95-ВР ) Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Затвердити Порядок ведення книги обліку доходів і витрат, що додається.

2. Державній податковій адміністрації установити контроль за дотриманням суб'єктами підприємницької діяльності Порядку ведення книги обліку доходів і витрат, затвердженого згідно з пунктом 1 цієї постанови.

3. Ця постанова набирає чинності з дня опублікування.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 25

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 26 вересня 2001 р. N 1269

ПОРЯДОК

ведення книги обліку доходів і витрат

1. Книга обліку доходів і витрат (далі - книга) ведеться суб'єктами підприємницької діяльності - фізичними особами, оподаткування доходів яких здійснюється згідно із законодавством з питань оподаткування суб'єктів малого підприємництва (у тому числі шляхом отримання свідоцтва про сплату єдиного податку), а також особами, які мають пільговий торговий патент для продажу товарів (крім підакцизних) (надання послуг) відповідно до законодавства з питань патентування деяких видів підприємницької діяльності, якщо такі особи не є платниками податку на додану вартість згідно із законодавством (далі - суб'єкти підприємницької діяльності).

2. Прошнурована і пронумерована книга реєструється в органі державної податкової служби за місцем державної реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності (далі - орган реєстрації).

B*

,

.

\x3700$\x2438\x4800$\x6467\x0ACCA\x1C00книги разом із заявою про її реєстрацію, у якій зазначаються:

найменування, місцезнаходження, банківські реквізити, ідентифікаційний код - для юридичної особи;

прізвище, ім'я, по батькові, паспортні дані, місце проживання, ідентифікаційний номер платника податків та інших обов'язкових платежів - для фізичної особи;

номер та дата видачі суб'єкту підприємницької діяльності свідоцтва про сплату єдиного податку або номер, дата видачі та термін дії пільгового торгового патенту.

Книга реєструється безоплатно протягом двох робочих днів з дати подання зазначених документів. На титульному аркуші книги зазначаються загальна кількість сторінок, відомості про орган реєстрації, дата реєстрації та номер запису в журналі обліку зареєстрованих книг. Ці відомості засвідчуються підписом посадової особи, яка провела реєстрацію, та скріплюються печаткою органу реєстрації.

Журнал обліку зареєстрованих книг ведеться органом реєстрації.

3. Форма книги затверджується Державною податковою адміністрацією.

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes