/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про звільнення Гуржія А.М. з посади першого заступника начальника Управління науково-технічного та гуманітарного розвитку, завідуючого сектором аналізу розвитку освіти, Детальна інформація

Тема: Про звільнення Гуржія А.М. з посади першого заступника начальника Управління науково-технічного та гуманітарного розвитку, завідуючого сектором аналізу розвитку освіти
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 748
Скачати "Реферат на тему Про звільнення Гуржія А.М. з посади першого заступника начальника Управління науково-технічного та гуманітарного розвитку, завідуючого сектором аналізу розвитку освіти"
Сторінки 1  
1287 Про звільнення Гуржія А.М. з посади першого заступника начальника Управління науково-технічного та гуманітарного розвитку, завідуючого сектором аналізу розвитку освіти, молоді, спорту та туризму Департаменту внутрішньої політики Секретаріату Кабінету Міністрів України (02.10.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 2 жовтня 2001 р. N 1287

Київ

Про звільнення Гуржія А.М.

з посади першого заступника начальника

Управління науково-технічного та гуманітарного розвитку,

завідуючого сектором аналізу розвитку освіти, молоді,

спорту та туризму Департаменту внутрішньої політики

E

P

\x02DC

\x0161

oe

T

E

Секретаріату Кабінету Міністрів України

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Звільнити Гуржія Андрія Миколайовича з посади першого заступника начальника Управління науково-технічного та гуманітарного розвитку, завідуючого сектором аналізу розвитку освіти, молоді, спорту та туризму Департаменту внутрішньої політики Секретаріату Кабінету Міністрів України у зв'язку з переходом на іншу роботу.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 19

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар