Аптеки смт. Яблунів, Детальна інформація

Аптеки смт. Яблунів
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Медицина, БЖД
Автор: Олексій
Розмір: 5.1
Скачувань: 1551
РЕФЕРАТ

на тему:

“Аптеки смт. Яблунів”Яблунів – це селище міського типу Косівського району Івано-Франківської області. Воно розташоване в мальовничій місцевості на берегах річки Лючки біля підніжжя Карпат. З півночі і півдня до поселень прилягають ліси. Через селище проходить автомобільна дорога, яка з’єднує Коломию і Косів. Відстань до Косова 17 км. відстань до Коломиї 16 км.

Сьогодні Яблунів світле, принадне і впорядковане селище міського типу де проживає 1786 осіб.

У селищі є братська могила воїнів радянської армії, які загинули під час Другої світової війни на території району.

У 1997 р. закінчили будівництво і посвятили церкву Сострадання Пречистої Богородиці і Різдва Пречистої Богородиці.

На даний час у селищі є загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, санаторна загальноосвітня школа-інтернат для дітей з розумовими вадами, дитяча музична школа, дитячо-юнацька спортивна школа “Соколята”, дитячий садок “Писанка”, центр дитячої творчості.

Ще в селищі є народний дів в якому працюють аматорські гуртки, які мають широке визнання. Три колективи одержали звання “народних”: чоловічий аматорський народних ансамбль “Дзвони Карпат”, жіночий аматорський народний ансамбль “Чарівниця”, аматорський вокально-інструментальний народний ансамбль. Одержали визнання хор “Просвіти”, та ансамбль ветеранів “Надвечір’я”.

На території Яблунова є понад 20 крамниць, здебільшого продуктових. Найбільші з них “Універсам”, “Галочка”, “Лимон”. “Едельвейс”. Кафе “Візит”, кафе “Овен”, мінімаркет “Люкс”.

>

u

>

u

E

чне відділення.

При лікарні є районний реабілітаційний центр для людей похилого віку.

У Яблунові на даний час працює дві аптеки. Одна досить давня у центрі Яблунева під назвою “Фіалка”. Завідує нею наша односельчанка Табахарнюк А.В. Завжди в ній затишно і комфортно. Працівники дуже приємні в ввічливі, порадять, що придбати для дорослих і дітей. Асортимент ліків досить великий, зараз є дуже багато нових препаратів і вони завжди є у цій аптеці. А якщо і чогось немає, то необхідно зробити замовлення і через невиткий проміжок часу все підвозять. З приємністю відгукуються односельчани та люди з прилеглих сіл про нашу аптеку, тому, що медичний колектив завжди на своєму місці, а це звучить гордо.

Також у нашому селищі працює ще одна аптека № 182 це вже лікарняна. Розташована вона серед мальовничої природи, з усіх боків її оточує чарівна зелена краса. В усі пори року тут казковий краєвид, але весною і літом особливо тому, що все прокидається, оживає і цвіте буйним цвітом своєї краси.

Аптека знаходиться в приміщенні центральної районної лікарні. Тут обслуговують людей, що лікуються та лежать в стаціонарі, а також всіх хто бажає. Працюють в ній досить кваліфіковані працівники з великим досвідом і трудовим стажем. Завідує аптекою також наша жителька селища Дрогомирецька Н.Д. чуйна до людської біди, завжди приходить на допомогу із своїми порадами і пропозиціями.

Високим авторитетом користуються тут і досвідчені провізори, які завжди на своєму місці і завжди стають на допомогу своїм пацієнтам.

Але найголовніше робити людям добро і вони тобі віддячать тим же. Тож будьмо завжди на висоті свого надбання, бо це найцінніший людський скарб.

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes