Переношена вагітність, Детальна інформація

Переношена вагітність
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Медицина, БЖД
Автор: Олексій
Розмір: 7
Скачувань: 905
Переношена вагітність

Розлади циклічності правильних змін і настройки ЦНС до моменту родів веде до порушення гормональних співвідношень, електролітного і енергетичного балансу, які впливають на рефлекторну діяльність матки і наступання родів. Термін вагітності від 42 до 44 тижнів і більше.

Завдання фізіотерапії нормалізувати вазомоторні і трофічні функції вищих відділів мозку, посилити процеси гальмування в корі, сприяти своєчасному розвитку родів і фізичні методи лікування, призначують не пізніше 290 днів вагітності. Вагітна приймає процедури сидячи в спеціальному кріслі, з пісочними “комірцями” і пневматичними помпами.

Призначають

бром – електрофорез на комірцеві зону 10-15 хв., 4 сеансу кожний день (при слабкості гальмівного процесу) або кофеїн – електрофорез.

При недостатньому тонусі матки або великому терміні переношування з 5-6 дня лікування призначають:

Са – електрофорез на ділянки молочних залоз. Індиферентний електрод розташовують в поперековій крижовій ділянці 10 хв, сила струму до 2 мА, 3-5 процедур, електрофорез з Са на ділянку рефлексогенних зон матки. Електроди розташовують на паховими складками, індиферентний – в попереково-крижову ділянку.

Родостимуляція (по Хасіну). Електростимулятор ЕУС – 1, Утеростин–1.

Електросон для нормалізації функціонального стану.

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes