Повітряний метод стерилізації (режим стерилізації), Детальна інформація

Повітряний метод стерилізації (режим стерилізації)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 3
Предмет: Медицина, БЖД
Автор: Олекксій
Розмір: 7.1
Скачувань: 821
РЕФЕРАТ

На тему:

Повітряний метод стерилізації

(режим стерилізації)

ПЛАН

Технічні умови.

Будова сушильно-стерилізаційної шафи.

Технічна характеристика ГП-80.

Принцип роботи.

Порядок роботи, режим, і термін зберігання.

Характерні поломки і методи усунення.

Інструкція по експлуатації, умови безпеки та збереження.Стерилізація забезпечує загибель у виробах, що підлягають стерилізації вегетативних і спорових форм патогенних і непатогенних мікроорганізмів. Її проводять паровим, повітряним або хімічним методом. Виріб того чи іншого виробу залежить від особливостей виробів.

Сухожарова шафа використовується для сушки і сухо-повітряної стерилізації скляної і металевої посуди термостійких, хірургічного та іншого інструменту.

Шафа використовується в лікарнях мікробіологічних лабораторіях, розрахункових аптеках, інститутах та інших медичних установах.

Шафа використовується для експлуатації в приміщеннях при таких кліматичних умовах:

навколишня температура +10о+35оС

відносна вологість до 80%

2. Сухожарова шафа складається із таких основних частин: корпуса, пульта управління., підставки.

Шафа зовні ізолюється стекло ватою і покривається кожухом. Виготовлена шафа з алюмінієвого листа. В корпусі сухожарової шафи розміщена робоча камера в якій установлені полки для розміщення на них оброблених предметів і нагрівальні елементи, які служать камері. Двері корпуса закриваючи робочу камеру, мають ущільнення з селіконової гуми. В верхній частині корпуса розміщені втулки для установки градусника. Втулки мають отвори для виходу парів в процесі сушки.

У пульті управління розміщений електричний терморегулятор, зібраний на транзисторах і схема комутації нагрівальних елементів. На задній стінці кожуха пульта в люк для доступу до запобіжників. В верхній частині пульта лицевої панелі розміщені розетка для підключення електроконтактного термометра. На лицевій поверхні розташовані кнопки включенні виключення сухо жарової шафи, сигнальні лампи.

Підставка сухо жарової шафи складається із кожуха і 4 ніжок, перша ніжка має регулюючий гвинт для установки сухожарової шафи горизонтального положення.

3. Розміри стерилізаційної шафи 380-260-700

автоматична підтримка температури 85о-120о-180оС.

Час нагріву до 180о.

Незагружений – 35 хв.

Загружений – 65 хв.

час безперервної роботи – 16 год.

- потужність – 25 хв.

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes