/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Хвороби нирок та сечовивідних шляхів, Детальна інформація

Тема: Хвороби нирок та сечовивідних шляхів
Тип документу: Реферат
Предмет: Медицина, БЖД
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 821
Скачати "Реферат на тему Хвороби нирок та сечовивідних шляхів"
Сторінки 1   2  
ФІТОТЕРАПІЯ

Хвороби нирок

та сечовивідних шляхів

Фітотерапія (лікування рослинами) така ж давня, як і історія людської цивілізації.

Власне, медицина, її витоки беруть свій початок з фітотерапії. Втішним є те, що фітотерапія користується особливим визнанням того, хто, власне, є її спадкоємним автором, - народу.

“Коли вже ніхто і ніщо не допомагає, тоді надійно допоможуть лікарські рослини (трави)” – часто можна почути з “вуст і рук народу”.

Наукова і практична медицина поряд з використанням новітніх фармацевтичних препаратів дедалі частіше звертається до багатющого світу рослин і знаходить у ньому несподівані і бажані відповіді на проблеми лікувальної справи.

Дія препаратів з багатьох лікувальних рослин поступово, м’яка, фізіологічна. Вона не призводить до негативних зрушень в організмі, а навпаки, сприяє вирівнюванню, нормалізації життєво важливих процесів, забезпечує організм вітамінами, мінеральними солями, амінокислотами, підтримує на оптимальному рівні обмін речовин.

Кількість лікарських рослин у природі сягає понад 20 тисяч. Офіційна медицина використовує близько 300 рослин. Звідси постають величезні перспективи вивчення і застосування багатющого світу рослин.

Як свідчить статистика, хворих нирок становлять 5,5-6% від загальної захворюваності населення і характеризується надто тривалим перебігом та високо. Летальністю (гострий гломерулонефрит, хронічний гломерулонефрит, пієлонефрит, нирковокам’яна хвороба). Для лікування хвороб нирок і сечових шляхів застосовуємо суміші:

Rp: Herb. Veronicae (трави вероніки лікарської) 10,0

Herb.Genidtae (трави дроку красильного) 5,0

Herb.Poleygonii avicul (трави споришу звичайного) 20,0

Herb.Agrimonial (трави парила звичайного) 10,0

Fol. Betylal (листків берези білої) 15,0

M.f. species

D.S. 1 столову ложку суміші настояти на 1 склянці води (окропу) 4 год. на добу.

Курси по 4-5 тижнів проводити 2 рази на рік при латентній формі хвороби. Суміші треба періодично міняти, щоб уникнути зниження дії рослинних гомо рецепторів.

Pyelonephritis (запалення ниркових мисок і нирок)

Rp: Fol. Betulal

Fol. Samduci

Aquae fervidae 500,0

Ol. Menthae pip. Gutt. (м’ятної олії)

5 крапель

B.f. snfus.

D.S. Щогодини по 1 столовій ложці. Для зміцнення захисних сил організму, зменшення запальних процесів, знешкодження продуктів обміну (фенолів), посилення кровообігу, регулювання осмотичного тиску в тканинах і підтримки кислотно-основного стану організму.

Rp. Herb. Pobygoni avic. (трави споришу звичайного) 25,0 десятків рослин у різних співвідношеннях, залежно від клінічного стану хворого. Для поліпшення сечогінної, антибактеріальної, антиалергічної дії готуємо суміш вересу звичайного, споришу звичайного, розхідника звичайного, меліси лікарської, м’яти, материнки квіток глоду колючого, кмину піскового, трави вероніки лікарської у співвідношенні 3:3:1:1:1:1:2:2:2. Щоб приготувати настій, беруть 6 ст. ложок суміші, заливають 1 літром окропу, настоюють 1 год., приймають по 50 мл через кожні год., але не більше 5-6 разів протягом дня.

Уже протягом перших 4-5 діб від початку фітотерапії зникають біль у попереку, гематурія, бактеріурія, піурія, починає нормалізуватись артеріальний тиск, зникають набряки.

Clamevulanephritis (Запалення ниркових клубочків)

Rp. Flor. Cyans (квіток волошки синьої) 50,0

Сторінки 1   2  
Коментарі до даного документу
Додати коментар