/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Профілактика і лікування гнійної інфекції у хворих на цукровий діабет, Детальна інформація

Тема: Профілактика і лікування гнійної інфекції у хворих на цукровий діабет
Тип документу: Реферат
Предмет: Медицина, БЖД
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 983
Скачати "Реферат на тему Профілактика і лікування гнійної інфекції у хворих на цукровий діабет"
Сторінки 1  
Профілактика і лікування гнійної інфекції у хворих на цукровий діабет

ріофагів, імуноглобулінів і деяких антисептиків (перекис водню, хлорамін, марганцевокислий калій), розмноженням у глибині тканин. У етіопатогенетичній терапії зазначених хворих важливе місце займають лікарські препарати, здатні швидко знищити збудників у вогнищі гнійного запалення.

Результатом науково-дослідних робіт, що протягом 20 років проводилися у цьому напрямі, став промисловий випуск протимікробного засобу нового покоління - Йоддицерину.

Препарат є біоцидом широкого спектру дії. Він дуже швидко пригнічує патогенні, умовно патогенні і сапрофітні види, аеробні й анаеробні культури, спорові і безспорові клітини, чутливі і нечутливі до антибіотиків, капсульні і безкапсульні штами, риккетсії, хламідії, спірохети, найпростіші, дріжджі й віруси. Йоддицерин розроблений спеціально для зовнішнього (місцевого) застосування, що цілком виключає токсичну дію на організм хворого і розвиток дисбіозів (дисбактеріозів). Основним компонентом є катіон йоду, що у створеній композиції не викликає болю, некрозу, роздратування тканин, не накопичується на поверхні і завжди глибоко транспортується у тканинах трансмембранно, минаючи кровоток, у зону розмноження збудників гнійної інфекції. Глибина проникнення препарату регулюється часом його аплікації на вогнище гнійного запалення.

Препарат високоактивний при наступних видах гнійної інфекції: трофічні виразки, нагноєння ран після операцій, гнійне ураження суглобів і фаланг нижніх кінцівок, сухожиль, м’яких тканин стопи, гомілки і стегна та вен (флебіти).

Йоддицерин застосовується у виді компресів, зрошень, на тампонах і турундах, які змінюють 2 рази на добу до моменту знищення мікроорганізмів і появи перших грануляцій. Далі відбувається процес рубцювання і загоєння. Для профілактики повторної гнійної інфекції використовуються невеликі марлеві серветки, які слід тримати під полімерною плівкою на місці ушкодження 20-40 хвилин. При найменших ознаках запалення на шкірі у хворих із цукровим діабетом необхідно 2-3 рази провести аплікації Йоддицерину, що надійно виключає розвиток гнійної інфекції і можливі хірургічні втручання.

Численними дослідженнями доведено, що резистентність до препарату не виникає.

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар