Інфаркт міокарда та інфекційний чинник, Детальна інформація

Інфаркт міокарда та інфекційний чинник
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Медицина, БЖД
Автор: Олексій
Розмір: 7.8
Скачувань: 1170
Реферат

Інфаркт міокарда та інфекційний чинник

Чому люди, які часто чистять кілько кратно зуби рідше хворіють на серце?

В повторюваних віддавна рекомендаціях: “Мий зуби для здоров’я і красоти”, - вміщуйте більше сенсу. Ніж гадали стоматологи. Найновіші дослідження довели, що бактерії, які створюють так звану зубну плівку спроможні пошкоджувати коронарні артерії і артерії мозку, спричиняючи інфаркти і інсульти. Що правда, вже на початку ХХ століття лікарі лікарі вказували, що зуби затаковані бактеріями є причиною багатьох грізних хвороб – запаленню. Суглобів, ендокардит, нирок, а навіть черевноподібного відростка. Алое та теорія визнана була за помилкову. Тепер оказується, що особи, хворіючи на погляд, легким пародонтозом, починають хворіти на хвороби системи кровообігу частіше ніж невиправні курці тютюну. В США ця проблема стосується 200 мільйонів осіб.

Очищення серця

Парадокс є хворобою інфекційною (бактерійною), при якій спричиняється запалення і незадовго запалення переходить на оточуючі тканини зуба, сприяє то розхитування зубів і патологічні зміни в кістках щелепи. Ці паталогічні зміни спричиняють мікроби, які поселяються на поверхні зубів, утворюючи поверховий зубний наліт. Хоч в ротовій порожнині є коло 600 річних бактерій, найгрознішими для десен є чотири ґатунки палички (бацили) – актиноміцети, порфіромонас, манералла, а також спірохета трепонема дентікола. Разом становлять майже одну четверту всіх мікробів, які находяться на поверхні зубів.

Чим більше тих банкетрій, тим скорше може захворіти людина на атеросклероз, Може бути то власне мікроби сприяють правдоподібне. Особи, які дбають про гігієну ротової порожнини кілька кратне рідше хворіють на серце. Регулярне чищення зубів кілька кратне зменшує ризик захворіти на пародонтоз. Палига теж вживання дентистичної нитки, полоскання рота при вживанні знезаражуючих рочинів і регулярне знаття з зубів зубного каменя. Лікування пародонтозу є най успішний засіб запобігання передчасним робам. Доведено, що жінки хворі на пародонтоз аж шестикратно частіше родять недоношених дітей з низькою вагою.

Правдоподібне парадонтоз має теж зв’язок з розвитком цукрового діабету ІІ типу.

Надалі не відомо яким способом мікроби, які живуть на зубах, потрапляють визичать розвинути хворобу в інших органа і системах людського організму. Можливо, як наприклад, враз з вдиханням повітря пападають до легень і визивають в них запалення.

На це наражаються головно переважно люди старшого віку, які перебувають в пансіонатах для перестарілих. Може бути, як припускали творці теорії вогнищевої інфляції – проникали теж до крові і враз з нею потрапляли до серця і мозку де пошкоджують стінки кровоносних судин і сприяють утворенню тромбів в судинах.

Бактерії, які визивають парадонтоз находить в артеріях. Бактерії, які визивають парадонтоз знаходять в артеріях поражених атерослерозом у багатьох пацієнтів, які померли від інфаркту міокарда.

Затруєні артерії

Деякі мікроби, які виробляють так звані ліпополісахаридові токсини – субстанції, які різко бурно провокують нашу імунну систему, визивають сильну реакцію організму людини. Доходить тоді до огорняющого цілий організм запального стану виз ванн. Внаслідок збільшення рівня таких субстанцій, як от цітокіни, “С” реактивний білок і ліпопротеїни. Клінічні дослідження довели, що коли по вилікуванню пародонтозу, значно понижується рівень “С” білок, який вважається один найважливішим показників загрозою інфаркта міокарда.

Бактерії з поверхні бузів не є єдиним, що шкодять серцю. Подібно діють на серце інфекції хламідіами. Це невеликі мікроби, які розмножуються тільки в середині за атакованих клітин, подібно як віруси, а одночасно будовою нагадують бактерій. Людину найчастіше атакують Chlamidia pnewmoniae, що визивають у людини запалення легень. У 90% інфікованих людей інфекція протікає (розвивається) скрито за то може допровадити до розвитку ішемічної хвороби (коронації). На поверхні хламідійні бактерії находиться білок подібний до того, який входить в склад серцевого м’яза. Клітини імунної системи атакують хламідійних бактерій, але одночасно пошкоджують кровоносні судини серця – роз’яснює професор Йосиф Пещлінгер з Інституту Онколог в Онтарії. Особи інфіковані хламідіями частіше ніж інші хворіють на інфаркт міокарда, а також страждають на бронхіальну астму і хворобу Альцгаймера.

Другою бактерією, яка підозрюється, що проводить до ішемічної хвороби, не Helicobacxer pylori – та сама, яка відповідає за більшість випадків виразкової хвороби шлунку. Вчені встановили. Що деякі різновидності цієї бактерії продукують так звані цитотоксини “А” білок, який пошкоджує стінки коронарних і мозкових артерій. То є загрошвиле, бо аж 70% людей в деяких державах є інфікованих Helicobacxer pylori,а контакт з хломідіями мав практично кожний дорослий. На щастя, не кожна інфекція приводить до інфаркту міокарда.

Коронарна хвороба (ішемічна хвороба) то правдоподібно є кілька різних захворювань, які мають подібні прояви (протікання). А серед їх причин – крім занадто активність імунної системи, паління т тютюну і нездорової дієти – істотну роль грають також бактерії.

Камені породжені бактеріями.

До розвитку атеросклерозу можуть бути причетні так звані нанобактерії – мікроби в поперечнику кілька десятка мікромікроби, а і так менші від багатьох вірусів! Ті бактері покриті вапневою шкарлупкою, яка охороняє її від впливу високої температури. Кислот, атомних променів, а також охороняє напобактерії від клітин імунної системи організму людини і бльішості антибіотиків. Доктор Нева Ціфтцоглу сім років тому відкрила нанобактерії. Мікроби можуть пошкоджувати клітини людського організму і відкладати вапна в різних органах. Вчені установили мікроби є в вогнищах атеросклерозу на пошкоджених клапанах серця, а також в пухлинах простати, щитовидні залози і молочних залозах. Присутність нанобактерій не свідчить ще про захворювання. Відомо однако що не випадково з’являються вони в каменях нирок і довічного міхура. “Нанобактерії вбирають в себе вапно і вбудовують його в свої скорлупки. В той спосіб стають початком каменів у у\ осіб, які мають генетичну спосібність до хвороби” – говорить доктор Ціфціоглу. Її дослідження, проведене по дорученню NASA виявниил, чому астронавти частіше ніж інші хворіють на нирковокам’яну і жовчнокам’яну хворобу. Оказанне, що в стані невагомості нанобактерії розмножуються в п’ятикратній швидкості ніж в нормальній земній гравітації. На жаль не відомо далі в який спосіб нонабактерії розповсюджуються серед людей. Вчені ще не знають будови їх хромосоми і ДНК, ані метаболізму.

Антибіотики в лікуванні атеросклерозу.

Лікарі не чекаючи на результати досліджень, пробують лікувати пацієнтів хворих на серце за допомогою антибіотиків, які вбивають нанобактерії. Оказалося, що вони розливні на загальнозастосовуютьчі тетрацикліни. Аби розбити їх охороняючий панцир учені давали пацієнтам етиленодімінотатетраоктову кислоту, під назвою КДТА або ТАЕД (додається мі іншим до пральних порошків, як препарат зменшуючи жорсткість води). Покращення відмічено в 84% хворих. Добрі результати дали теж проби застосування макролідових антибіотиків, які вбивають хламідії – кларитроміцини, азітромцини і рокситроміцини. По кількамісячному лікуванні у більшості пацієнтів покращився кровообіг в коронарних артеріях: процеси атереслеротичні приступи стенокардії, вдалося зупинити і загальмувати, а ризик інфаркта міокарда спав понад 40%.

Деякі кардіологи рекомендують профілактично вживання антибіотиків, подібно як багато років рекомендують приймати аспірин. Спеціалісти застерігають однако перед дуже надзвичайно скорим застосуванням тих препаратів (ліків) хворими на серце – побоюються, що це дуже швидко приведе до виникненя таих бактреів, як будуть відповідні на більшість доступних ліків. Всеж немає певності, чи стан здоров’я пацієнтів покращав внаслідок знищення хламідій. Антибіотики макролітові, подібно як аспірин мають властивість противозапальну і завдяки тому могли привести до загальмування розвитку артеріосклерозу.

Може бути лише вакцинація (щеплення) проти хламідії і бактеріям, які визивають захворювання на пародонтоз, над якими працює кілька фармецптичних фірм, покладуть остаточно епідемії інфарктів міокарда.

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes