Апаратне забезпечення САПР, Детальна інформація

Апаратне забезпечення САПР
Тип документу: Реферат
Сторінок: 2
Предмет: Комп`ютерні науки
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 1706
РЕФЕРАТ

По предмету: “Системи автоматичного проектування” (САПР)

На тему: “Апаратне забезпечення САПР”

Більш крупними одиницями виміру пам’яті є кілобайти (1 000 байт) і Мегабайт (1 000 000 байт). Вони забезпечують більш швидше виконання програм і в більшості систем ПР/АСТПП мають об’єм до 2 Мбайт. Для постійного зберігання інформації підвищення об’єму пам’яті використовується пам’ять периферійних властивостей, таких, як дисководи і магнітофони.

Центральні процесори класифікуються по максимальній довжині слова коду, який вони можуть обробити за командний цикл. Число бітів в кожному слові визначає потужність комп’ютера. Загальноприйнятими є слова довжиною 8, 16 і 32 біта.

Нижче перераховані класи ЦП.

8-бітовий комп’ютер. Здатний обробляти данні лише базової двохмірної геометрії або простих аналітичних розрахунків.

16-бітовий мікрокомп’ютер. Може обробляти двохмірну і трьохмірну геометрію середньої складності і деякі задачі методу кінцевих компонентів, але він не придатний для складних додатків, таких, як якісне моделювання твердих тіл. Проте нещодавно з’явилися мікрокомп’ютери з розширеною пам’яттю, що, ймовірно, дозволить забезпечити багато видів діяльності САПР/АСТППЮ, які були під силу тільки великим системам.

32-бітовий міні-компютер. Здатний підтримувати складні геометричне програмне забезпечення і обробляти більш масивні данні. Також клас ЦП придатний також для багатокористувацьких систем, які працюють кількома робочими станціями і які забезпечують види корисності.

Великий комп’ютер. Використовується у великих організаціях для утворення великих масивів даних, одночасного виконання багатьох окремих додатків програмного забезпечення. Під його управлінням знаходяться нерідко сотні віддалених робочих станцій, які функціонують і взаємодіють в рамках потужної мережі, яка інколи покриває тисячі метрів і перетинаючи кордони держав.

Робоча станція САПР

На мал.2.2. показана одна з робочих станцій САПР. Переважно в її склад входять:

\x00BA

\x0160

AE

візуального відображення (УВО);

б) алфавітно-цифровий дисплей (екран, на який виводяться тексти і числа);

в) процесор робочої станції;

г) електронний командний планшет;

д) засоби меню;

е) пристрій управління курсором (або цифротором);

є) клавіатура;

ж) пристрій принтер / міні-плотер.

На мал.2.3. показані три варіанти обладнання робочої станції.

АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ САПР

Повна система САПР складається з компонентів апаратного і програмного забезпечення. Управління цією системою в кінцевому рахунку виконується центральний процесор [ЦП],який являється головним елементом в комп’ютерній системі і частиною апаратного забезпечення системи САПР

Інструкції для обробки операцій запропоновані у формі програми, які називаються програмним забезпеченням системи САПР

На мал. 2.1 показана типова система САПР.

Загальними компонентами апаратного забезпечення будь-якої системи САПР є ЦП, декілька робочих станцій, розділяюча між робочими станціями переферія.

Центральний процесор [ЦП]

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes