Новинки коп`ютерної техніки, Детальна інформація

Новинки коп`ютерної техніки
Тип документу: Реферат
Сторінок: 2
Предмет: Комп`ютерні науки
Автор: Олексій
Розмір: 11
Скачувань: 1097
Р Е Ф Е Р А Т

на тему:

“НОВИНКИ КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ”

Розміри нових транзисторів Intel становить 80х3 атоми.

Як вважає Intel, нова технологія дозволить розмістити на чіпі в 25 разів більше транзисторів, ніж у сьогоднішньому Pentium 4. Кремнієвий транзистор зможе перемикатися 1500 млрд. разів за секунду, що на сьогодні є рекордом в індустрії. Нові транзистори зможуть не тільки швидше працювати, але й споживатимуть менше енергії. Їх виробництво здійснюється за допомогою стандартних технологій і матеріалів, що використовується в сьогоднішніх мікропроцесорах і чіпах пам’яті. Технологія ще дуже “сира”, тож промислове виробництво процесорів на базі нових транзисторів планується не раніше 2007 року. Кажуть, що це будуть чіпи з частотою 20ГГц, які містять близько мільярда транзисторів. Для порівняння, нинішній Pentium 4 містить лише 42 мільйони транзисторів.

Зрозуміло, Intel зробила лише ще один крок у еволюції транзисторів, а інші виробники чіпів не стоять осторонь: вони розробляють свої варіанти. Аналітики вважають, що незабаром ІВМ повинна представити свій власний надщвидкий транзистор. Компанія збирається досягнути збільшення швидкості чіпів на 35% завдяки новій технології обробки кремнію.

Біл Гейтс забезпечить кожний комп’ютер телефоном.

Ще однією цікавою рисою Windows XP, вихід якої запланований на 25 жовтня цього року, стане поліпшена підтримка телефонії через Інтернет.

До останнього часу ця послуга була не дуже популярна у звичайних користувачів, але фахівці передбачають її популяризацію в найближчі роки, значне поліпшення якості зв’язку і появу величезної кількості нових можливостей.

Завдяки системі Passport можна буде користуватися своїм “телефоном” із будь-якого місця, де є комп’ютер, а система зможе автоматично визначати місцеположення абонента і, наприклад, перемикати дзвінки на мобільний телефон або звичайний апарат.

Деякі аналітики вважають, що телефонні компанії стануть наступною метою Microsoft, а враховуючи взятий цією компанією курс на Digital Home, де навіть консоль слугуватиме засобом для виходу в Інтернет і е-шопінгу, можна не сумніватися, що MS постарається проникнути в усі сфери домашнього господарства.

Сьогодні для того, щоби здійснити дзвінок із ПК на традиційний телефон, потрібно встановити програму від стороннього девелопера, наприклад, Dialpad або Net2Phone. У майбутньому MS сама забезпечуватиме користувача вбудованою програмою, що замінює ці пакети, і не виключено, що в той же MS Office майбутніх редакцій увійде більш просунута версія “телефону”. Щось на зразок нинішньої ситуації з Outlook Express i Outlook з MS Office.

Проте великі телефонні компанії, що “крутять” величезними сумами грошей, не надто переймаються перспективами телефонії за допомогою ОС. Не так уже й просто замінити їх налагоджену техніку і послуги, так що не варто цього чекати навіть у найближчі десять років.

SEAGATE почала постачання дисків серії U.

Компанія Seagate оголосила про початок постачання дискового накопичувача родини U Series ємністю 80 ГБ (по 40 ГБ на пластину) з рекордно високою щільністю запису – 32,6 Гб на кв. дюйм. Новий накопичувач є вже шостим поколінням родини U Series, найпопулярнішої за всю історію галузі. Вінчестери призначені для економічних ПК і пристроїв побутової електроніки, таких, як відеозаписуючі пристрої, ігрові консолі, цифрові аудіоплеєри тощо.

FUJITSU почала продаж нового ноутбука.

Fujitsu анонсувала початок продажу нового ноутбука Life Book S Series. Важачи близько 1,8 кілограма, ця модель має вражаючі характеристики. Так, за 2809 доларів покупець отримає екран діагоналлю 21,1”, зовнішній UBS-дисковод, вбудований мережний і модельний контролер, 30ГБ на жорсткому диску, 256 МБ пам’яті та комбінацію DVD/CD-RW. Заплативши на 500 доларів менше, можна позбутися зайвих 10 ГБ місця на диску, половини пам’яті й можливості перезаписувати CD. Можлива купівля в кредит й інші цікаві варіанти, детальніше про які можна прочитати на сайті компанії ( HYPERLINK http://www.fujitsupc.com/www/products http://www.fujitsupc.com/www/products notebooks.shtm/?products/notebooks/ series). Але основне зацікавлення цим ноутбуком викликає, звичайно, не його конфігурація, а вбудована система, що дозволяє на ходу відключати накопичувачі, змінюючи конфігурацію системи. І це у супермініатюрній моделі! І, звичайно, спеціально розроблений для цієї моделі перезаписуючий накопичувач DVD/CD-RW.

Apple презентує прозорий ПК.

Apple Computer після річної перерви вирішила переможно повернутися на ринок із продуктом, який знаходиться поза конкуренцією по параметру ціна/виробництво.

\x0806\x1601\xC368\x5105\x4300\x1C4A\x5500\x0108\x486DЉ\x4873Љ\x3500делі Macintosh поєднанням типу “все в одному”, одночасно своїм дизайном символізує компанію “Думай по-новому” (Think Different), яку проводить Apple.

В напівпрозорий біло-синій корпус вмонтовані монітор і системний блок з процесором 750 Power PC 233 MHz, 32 МВ оперативної пам’яті, 512 КВ вторинної кеш-памяті, жорстким диском ємкістю 4 GB, модемом, адаптером і приводом CD-ROM.

В іМас вперше серед комп’ютерів Apple в повній мірі задіяний інтерфейс USB, через який підключається навіть мишка і клавіатура. Наявність USB дозволяє власником іМас використовувати ту ж стандартну недорогу периферію, яку широко використовують з ПК на базі чіпів Intel.

Початок продажу іМас планують на літній період – сезон закупок для нового навчального року.

“ДКТ” презентує портативні половинки від Toshiba.

Компанія “ДКТ” анонсувала нові товари Toshiba – ноутбуки Satellite 4080XCDT і Satellite 4030CDT. Перший базується на процесорі 366 MHz Mobile Pentium II, має жорсткий диск 6,4 GB (Ultra DMA, 2,5’’ EIDE) і найбільшу в серії Satellite активну матрицю розміром 14,1’’ (1024 х 768 TFT).

Satellite 4030СDT укомплектований процесором 300 MHz Mobile Celeron, має жорсткий диск 4,1 GB і активну матрицю розміром 13,3’’ (1024 х 768 TFT).

Ноутбуки Satellite також мають синхронну память DRAM 64 МВ, внутрішній модем 56 Kflex ITU,90, вмонтований дисковод 3,5’’, 24-швидкісний CD-ROM і поширену 3D – звукову систему із стереодинаміками. Обидва ПК-блокнота комплектуються двома Туре ІІ або одним Руре ІІІ слотом РС Card, інтерфейсом USB і прискореним інфрачервоним портом Fast Ifrared.

Для швидкого підключення до принтерів, моніторів і клавіатурам обидва Satellite сумісні з порт-реплікаторами Satellite Port Replicator компанії Toshiba і існуючим порт-реплікатором NoteDock III (необхідний адаптер). Маса ноутбуків – біля 3 кілограмів, розміри 30,4 см х 23,9 см х 5,4 см.

Toshiba спростила і прискорила вибір і загрузку програмного забезпечення. Нові моделі Satellite поставляються з компакт-диском Toshiba із програмою-конфігуратором Configuration Builder, яка дозволяє створити образ системи менше ніж за 1 год.

Кишенькові комп’ютери.

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes