Огляд програмного забезпечення по управлінню проектами, Детальна інформація

Огляд програмного забезпечення по управлінню проектами
Тип документу: Реферат
Сторінок: 10
Предмет: Комп`ютерні науки
Автор: Олексій
Розмір: 43.1
Скачувань: 1456
Реферат на тему:

“Огляд програмного забезпечення по управлінню проектами”

Як правило, основною причиною того, що менеджери не хочуть використовувати диспетчер проекту, є те, що програмне забезпечення «занадто складне, і його нелегко засвоїти». Так було раніше. Проте з приходом комп'ютерів у наше повсякденне життя, із поліпшенням якості оперативних і друкарських довідкових засобів ситуація змінилася. Сьогодні вже не потрібно скаржитися на надмірну складність продукту у використанні, а гарне керівництво повинно вмістити в себе як теорію, так і практику, допомагаючи комплексно розібратися в предметі.

Іншою причиною, що утримує багатьох від використання такого програмного забезпечення, є ціна. І справді, подібні додатки можуть коштувати декілька тисяч фунтів, проте в якості альтернативи пропонуються гарні програми усього за декілька сотень. Деяким може показатися, що і це не дешево, проте, заплативши деяку суму зараз і потратив декілька годин на початкове ознайомлення, ви зможете значно заощадити час і сили в майбутньому.

На що звернути увагу

При покупці диспетчера проектів необхідно мати на увазі дві характеристики.

Компетентність програмного забезпечення, безсумнівно, дуже важлива, тому, перед тим як зважитися на таке придбання, варто звернутися до продавця з низкою вичерпних і детальних питань, заснованих на вашому досвіді. Якщо ви переконані в тому, що програма може справитися з проблемами, що виникали у вас і раніше, ви вправі очікувати, що вона справиться і з майбутніми проблемами.

Є, проте, і інший не менш чинник при виборі такого програмного забезпечення - ваша власна компетентність. Термінологія і методика керування проектами новачку можуть здатися складними і заплутаними. У цьому випадку кращим буде додаток, що допомагає розібратися в предметі. Покупка Диспетчера Проектів, на освоєння якого у вас піде декілька місяців, поза залежністю від його ефективності, може дорого обійтися компанії, а також знизити вашу працездатність.

TurboProject Professional 2

Виробник: IMSI

Мінімальні вимоги до системи: 386, 8 Мбайт оперативної пам'яті, 30 Мбайт дискового простору, Windows 3.1 або 95

Поставляється на: CD-ROM

Тестувався на: К6-200, 32 Мбайт RAM, Windows 95TurboProject Professional 2. 0 - американський продукт, і його виробник IMSI гордо заявляє, що додаток використовують деякі компанії, що входять у сотню найбільших.

Коли в листопаді 1996 року ми тестували першу версію програмного продукту, нас вразила її міць і гнучкість, проте не простота у використанні. IMSI добре попрацювала над поліпшенням існуючих функцій, а також додала ряд нових. Компанія також почала спробу поліпшення інтерфейсу, але в цій області її успіхи виявилися набагато менше вражаючими.

У попередньому огляді ми з жалем відзначали відсутність оперативних підказок для починаючих. Тепер є навчальна програма, проте її можливості не набагато ширші, ніж покрокова допомога у внесенні інформації про проект або у використанні команд і меню. Дуже мало роз'яснень, що стосуються того, для чого потрібна та або інша внесена інформація, а також принципів керування проектами; мова ж місцями просто кишить спеціальною термінологією. Те ж можна відзначити й у відношенні керівництва користувача, що прекрасно знайомить вас із функціями TurboProject, проте містить мало роз'яснень щодо їхній призначення. Декілька параграфів, що містять таку інформацію, знайти можна, проте вони досить рознесені.

Ще одна спроба допомогти починаючому менеджеру - введення двох режимів роботи: Нормального (Normal) для починаючих і Просунутого (Advanced), проте насправді це мало допомагає. Новачок як і раніше приречений на проблеми на початку, до того ж рано або пізно йому теж захочеться стати «просунутим» користувачем.

Відповідно до сучасних вимог TurboProject дозволяє представити проект у графічному виді. Звичайні електронні таблиці видаються по запиті, і їхній вміст може бути цілком сконфігуровний, проте вони знаходяться в тіні яскравих і барвистих інтерактивних графічних зображень, розташованих на передньому плані.

TurboProject, як і інші додатки, надає можливість поділу екрана для перегляду різноманітних типів графіків. Одночасно ви можете переглядати до трьох із них. Один із режимів перегляду є відмітною рисою TurboProject, він називається Панель Дерева Проекту (Project Tree Pane). Це дуже зручний інструмент, що служить для створення складних структурованих проектів. Проекти подані у виді дерев, де кожне нове «розгалуження» відзначає початок нового підпроекта, «гілки» же вказують на відношення між ними. Таке наочне зображення дуже зручно на ранніх стадіях планування.

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes